укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Настільні ігри прокат в Миколаєві. Оренда настільних ігор.

Напрокат настільні ігри для сім'ї для компанії на вечірку та на день народження.

Ви плануєте відсвяткувати день народження дитини, згадуючи всіх його друзів? Вирішили організувати вечірку для найменших на честь походу до школи чи першого дня у садочку, але не знаєте, чим зайняті натовп малюків? Провести час весело та корисно після закінчення дитячих настільних ігор напрокат від Baby Service Миколаїв.

Настільні ігри – для всіх. Можна підібрати гру з простими правилами, яка підійде 3-річним малюкам. Є ігри для дошкільників та молодших школярів. А в деяких можна грати всією сім'єю.

Грайте у будь-яку команду. Є «настілки» для міні-команд із 2 гравців, деякі для 4 осіб, в інших можна грати більшими компаніями.

Чи не обмежено по році. Ви можете підкріпити гру на 15-30 хвилин, якщо потрібно забрати дітей, доки накриють на стіл. Але є складні та захоплюючі ігри, в яких партія буде весь вечір.

Широкий асортимент. У нас представлені вже стали класичні жанри «Скрабл», «Крокодил» або «П'ятниця», в які буде цікаво грати всій батьківщині. Є також розваги для дошкільників: Коридор дитячий, Черепаший бігу, Акуляче полювання. У «Дня вождя» подобається грати рухливим дітям, «Весела ферма» обов’язково подобається дівчатам. «Ігра в життя» або «Не розгойдуй човен» змусити і дорослих, і дітей забути про рік.

«Ні» мукам вибору. Тепер вам не потрібно відразу ж купувати гру. З Baby Service ви можете взяти будь-який з них напрокат на вихідні або навіть на цілий тиждень. Ми не обмежуємо термін оренди товару. Ця гра не сподобалась? У нас відмінний асортимент, так що в наступному випадку вдасться піддобрити розлучення до душі. Сподобалася так, що й не хочеться віддавати? Ви завжди можете викупити взяту напрокат гру. 

Звертайтеся в Baby Service Миколаїв, і досуг дітей більше ніколи не буде для вас проблемою. Завдяки нам ви економите гроші і весело проведете час!