укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Ваги дитячі напрокат у Миколаєві.

Оренда дитячих вагів у Миколаєві – велика користь з мінімальними витратами чи чому варто брати напрокат ваги для новонароджених?

Веси для новонароджених напрокат – зручний та економний спосіб слідкувати за здоров'ям та розвитком Вашого малюка! Вартість оренди дитячих ваг у Миколаєві не більше 100 грн. на місяць (якщо Ви хочете купити ваги, наприклад, Momert або Gamma, то їх вартість, для порівняння, становитиме 1300-1800 грн.). Активно користуватися ними Ви будете до 6-9 місяців, тому брати ваги дитячий напрокат економніше, як мінімум, у 2 рази!

Baby Service думає про бюджет молодої сім'ї, тому і пропонує прокат дитячих вагів у Миколаєві на вигідних умовах!

Чому варто взяти дитячі ваги напрокат?

По-перше, завдяки точній весні, легко контролювати харчування малюка. Звішування до і після годування – це орієнтир для мами на грудному вигодовуванні. Завдяки цьому методу легко зрозуміти, наївся чи малюк і чи вистачає йому молочка (або пора ввести прикорм, догодовувати суміш).

По-друге, існують норми набору ваги, які свідчать про правильне розвиток. Контролюючи цей пункт, Ви точно знаєте, що дитина здорова.

По-третє, дитячі ваги вдома – це зручно. Не потрібно стоять у душовій черговості у поліклініці або переживати, що поруч будуть знаходитися хворі діти. Достатньо зважитися вдома і прийти до педіатра вже з результатами у блокноті.

Контрольне зважування – раз на місяць. Уявіть, скільки сил і нервів Ви заощадите?

По-четверте, домашні ваги для новонароджених – це гігієнічно. У будь-якій поліклініці стелять пелюшку, АЛЕ…щодня через ці маси проходитиме 30-50 малюків, і не від усього вона може захистити. А якщо Ви, до того ж, взагалі забили пелюшку вдома?

По-п'яте, точні ваги – допомагають визначити періоди, коли ваш малюк погано собі відчуває, але не хворий. На "зубі", зміну погоди або при "коліках" дитина може погано їсти. І це, природно, виявляється на весі! Завдяки дитячим вагам такі моменти можна зафіксувати, і перестати панікувати без вагомого приводу.

Веси для новонароджених – компактні та легкі, а оренда дитячих вагів – проста і вигідна, але, подивись, скільки користі вони приносять?! Внутрішнє ставлення до ваги, розвитку та загального здоров'я малюка – це одні з головних критеріїв догляду. І без ваги - утримати ці пункти під контролем – дуже складно.

Всі дитячі ваги, які ви берете в оренду, комплектуються новими батарейками.

Після повернення весів чаша проходить у нас антибактеріальну обробку. Так і ви завжди можете їх опрацювати самостійно. Пластиковий ложемент, на який кладуть малюків, попередньо підстеливши пелюшку, легко знімається і миється.

Ростіть з гарним настроєм і добре набирайте вагу!