укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Молоковідсмоктувач прокат в Миколаєві.Напрокат молоковідсмоктувач в Миколаєві.

Молоковідсмоктувач напрокат у Миколаєві: простий спосіб зберегти грудне вигодовування чи чому прокат молоковідсмоктувача вигідний мамі?

 

Молоковідсмоктувач напрокат вирішує практично всі проблеми ГВ. Лактокриза, тріщини на сосках, занадто мало/багато молока, термінова поїздка або прийом ліків мамою і навіть відмова дитини від грудей. Ці труднощі є і будуть завжди, але ... досить взяти в оренду молоковідсмоктувач, і все зміниться наче за помахом чарівної палички! Тим більше, що прокат молоковідсмоктувача в Миколаєві тепер ще економніший разом із Baby Service!

Коли він Вам потрібний?

Молоковідсмоктування є необхідністю, якщо:

Ви відчуваєте біль під час годування. Тріщини на сосках дуже неприємне явище не тільки для мами. Через них до малюка може потрапити інфекція. В даному випадку прокат молоковідсмоктувача - ідеальне рішення, адже груди гоїться недовго, та й молоко краще прокип'ятити.
Настав лактокриза.

Молока мало, але годувати годувати не можна! Адже чим краще стимуляція – тим більше молочка приходить! Але, на жаль, голодне маля не завжди має сили довго розсмоктувати груди.
Намічається поїздка чи прийом ліків. У першому випадку Ви можете залишити малюку молока стільки, щоб йому вистачило до Вашого повернення (заморозити кілька порцій).

По-друге, на період лікування – перевести дитину на суміш, а щоб не «перегоріло» - регулярно зціджуватися за допомогою молоковідсмоктувача.
Малюк відмовляється від грудей. Буває і таке, і в даному випадку молоковідсмоктувач напрокат допоможе дати дитині найцінніше грудне молоко! Нехай навіть з пляшечки.
Чому оренда молоковідсмоктувача вигідна?

По-перше, молокоотсос потрібен не завжди, а коштує він дорого. Тому набагато економніше взяти його на тиждень-місяць напрокат.

По-друге, купити молоковідсмоктувач – створити собі зайвий клопіт. Адже продати б/в складніше, бо це не засіб першої потреби для більшості.

По-третє, Вам може бути зручно користуватися приладом. І, заплативши кругленьку суму за покупку, Ви залишитеся ні з чим. Простіше спочатку перевірити, наприклад, узявши напрокат молоковідсмоктувач у Миколаєві за 190 грн. (замість 2500-3000), і отримати ту ж користь, але за менші гроші.

Baby Service цінує кожну молоду матусю! Тому ми дбаємо не лише про Ваше здоров'я, а й про цілісність сімейного бюджету!