укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда стрибунців у м.Миколаїв.

                                 Навіщо потрібні дитячі СТРИБУНЦІ ?

Для дитини, яка ще не вміє самостійно пересуватися, єдиний спосіб пізнання навколишнього світу – сидячи на руках у мами. Він може крутити голову та чіпати ручками все, до чого можна дотягнутися. У цьому віці діти дуже люблять відштовхуватися від колин дорослого, зображуючи стрибки.

Часто молодій мамочці потрібно розриватися між маленькою дитиною, домашніми справами та іншими членами сім'ї. Це призводить до стресу, втомі, зменшення настрою, і як результат, кількості грудного молока. Пригунки дозволені на годіну звільнити ваші руки, щоб ви могли зайнятися якимись справами, що спостерігаються і розмовляють з малюком. .По цьому можна взяти пригунки в прокат у Baby Service Миколаїв.

Пригунки доставляють задоволення і радість ваших малюнків. У пригунках дитина може підтримувати різноманітні рухи, такі необхідні для її розвитку: стояти, оглядатися навколо, повертатися стрибати. Крім того, це дозволяє укріпити м'язів. Кожна дитина розвивається індивідуально.

Конструкція пригунків дуже проста - малюк знаходиться у штанцях. Відштовхуючись від підлоги, малюк пригає або розкачується в них, як на гойдальці. Необов'язково чекати, перед тим як посадити дитину в пригунки, щоб він навчився сидіти - головне, щоб умів добре тримати голову. 

 При цій даній конструкції можна служити не лише іграшкою, а й тренажером, який буде корисний малорухомим дітям. Вони здатні укріпити кістково-м'язовий апарат, покращити координаційні та двигунні функції, забезпечити здоровий сон та апетит. Здорова дитина в пригунках може знаходитися до 30 хвилин поспіль.

Користуйтеся, не купуючи, а беріть ці речі на прокат в Миколаєві, залишивши все необхідне на 1-2 місяці.

Посмішку вашої дитини не за які гроші не купиш.