укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Прокат небулайзери (інгалятори) у Миколаєві.

                           Прокат небулайзерів та інгаляторів в Baby Service Миколаїв.

З настанням холодів багатьох із нас змушує задуматися про те, як зміцнити імунітет, чи, у разіхвороби, швидше піти на виправлення. Безперечно, допомагають традиційні лікарські засоби, народна медицина, масаж. Але є й спосіб, апробований ще нашими мамами – інгаляція. Але в наш час це цілком сучасні апарати, які мають іншу назву небулайзери.

Перевага небулайзерної терапії: простота виконання процедур. Найефективніший спосіб лікування дітей до 5 – років, літніх. Доставка ліків безпосередньо до органу, якому потрібне лікування (дихальні шляхи, легені). Швидкий вплив на уражений орган. Швидке та ефективне одужання – терапевтичний ефект.

Інгалятори (небулайзери) бувають трьох видів: компресорні – під впливом стисненого повітря, ультразвуковий – під впливом ультразвукових хвиль, парові інгалятори (сауни).

У нашому прокаті Baby Service у Миколаєві представлені компресорні інгалятори (небулайзери). До головної переваги компресорного інгалятора відноситься те, що даний тип небулайзер може розпорошувати майже всі лікарські засоби або трави, які застосовуються для інгаляції крім ефірних масел.

  • Загальні показання до застосування інгалятора:
  • ГРЗ (ГРВІ) – риніт, фарингіт, ларингіт, трахеїт.
  • Бронхіальна астма, хронічний бронхіт, грибкові ураження верхніх та нижніх дихальних шляхів.
  • Загальний захист слизової оболонки від дії виробничих аерозолів (смог, гази, окису важких металів).

Користуйтеся не купуючи, а беріть у прокат у нас у Baby Service Миколаїв.