укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Лампи для лікування жовтушки, бактерицидні лампи оренда.

Маленька крихта, з'являючись у наш світ, є абсолютно беззахисною спочатку. У новонародженого не сформовано теплообміну, він позбавлений звичного внутрішньоутробного комфорту, йому доводиться поступово освоювати процес їжі, вчитися сидіти та переміщатися. А тут ще атакують хвороботворніші бактерії та віруси.

Дорогі батьки, не опускайте руки! З вашою допомогою малюку вдасться пройти адаптацію в новому світі. І пам'ятайте, що всі захворювання - вони тимчасові і не здатні надовго затьмарити щастя милуватися тим дивом, яке тепер живе у вашій родині.

Увага – жовтяниця!

Новонародженого дуже уважно оглядає у пологовому будинку лікар-неонатолог. Будь-яке відхилення від норми (колір і температура шкіри, хрипке дихання, нерівний ритм серцебиття та ін.) лікарі намагаються відстежувати відразу ж і вживають відповідних заходів для покращення здоров'я.

Жовтяниця, пов'язана з підвищеним вмістом білірубіну, досить часто супроводжує малюків у перші дні та місяці життя. Важливо відразу відреагувати на рекомендації лікаря та «не запустити» процес до появи важкого стану, що вимагає повернення до стаціонарного лікування.

Лампа від жовтушки (мешканцям Миколаєва у нас її можна взяти напрокат) допоможе уникнути непотрібних витрат, пов'язаних із придбанням товару в магазині. Адже родова жовтяниця зустрічається тільки у новонароджених, а після лікування вона зникає зовсім. Ми пропонуємо сучасні пристрої зі лічильниками, завдяки яким дитина перебуватиме під цілющими променями точно встановлений час.

Воюємо з повітряними інфекціями

Бактерицидні лампи здатні кварцовими променями убезпечити повітря в приміщенні, навколишні предмети меблів та іграшки. Вони попередять розвиток захворювань простудного характеру у дитини, знизять ймовірність появи надалі алергії та онкозахворювань.

Обробляти корисними променями можна одяг, їжу. Досить ненадовго (див. інструкцію) увімкнути прилад і процес очищення розпочнеться.

Лампа має зручні кріплення, тому її можна розташувати в різних місцях. Пропонуємо використовувати корисний пристрій у перший рік життя дитини (а хто бажає – і далі), тим більше, що напрокат кварцова лампа стане відмінним рішенням для сімейного бюджету.

Звертайтеся: Миколаїв, компанія Baby Service. Також у нас ви зможете взяти напрокат зволожувачі для кімнати.

Створіть безпечну та здорову обстановку у дитячій кімнаті, де знаходиться улюблене чадо!