укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
ПОКЛИК ДЖУНГЛІВ
ПОКЛИК ДЖУНГЛІВ
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

200 грн

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

80 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Настільна гра 'ДЕНЬ ВОЖДІВ' оренда у Миколаєві.

                                            День вождя гра настільна.

Дитячі шалості, які не напрягають батьків? Це можливо. У прокаті ігор для дітей з'явилася новинка, виробники яку назвали «Днем вождів» . Тут кожен учасник виконуватиме незвичайні речі.

Ігроки кидають кубик, крокують у відповідності з числом очок по полю, що випало. Витягнута картка покаже, чим належить зайнятися: комусь належить стати мовчуном, а іншому – птахом чи місяцеходом. І не просто стати, але зобразити це існування чи предмет. Ви соромитеся чи просто нічого не вийшло? Не впадайте у відчай, просто зробіть хід назад.

Звідки веселощі? А ви зможете спокійно спостерігати, як великий батько буде змушений залізти під стіл і звідти видавати особливі звуки? Або комусь належить стати естрадною зіркою, поставивши на голову кухонну каструлю. В грі передбачено багато незвичайних моментів.

Якщо заздалегідь підготувати камеру або фотоапарат, у крайньому випадку – вгадайте про мобільний телефон, то гумористичні моменти надовго запам'ятаються в пам'яті девайсу. Головне – не лякатися сміття та заворушень, адже потім вдасться швидко все виправити.

Взяти гру напрокат рекомендовано у Baby Service (Миколаїв). Вона розв'язує дітей на дні народження, стане веселим акцентом у компанії молоді, дозволить отримати емоційне задоволення дітей та дорослих в одній сім'ї. Відмінна розвага у відпускний період або на дачі на уїк-енд.

І не бійся залучати в гру старше покоління бабусь і дідусів. Їм тільки на користуванні невеликі фізичні вправи. А сміх завжди буде найкращим ліками від усіх хвороб. Прокат ігор для дітей – це найкращий спосіб для будь-якого дозвілля. А ще рекомендуємо про такі розлучення розповідати своїм знайомим. Нехай теж веселяться від душі!