укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Гра АКУЛЬЯ ПОЛЮВАННЯ
Гра АКУЛЬЯ ПОЛЮВАННЯ
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат настільна гра а 'АКУЛЬЯ ПОЛЮВАННЯ' .

                                                    Акуляче полювання

Що за крики чути у дитячій кімнаті? У них поперемінно відчувається страх, радість, обличчя. Чим діти там займаються?

Це прояв емоцій у результаті гри «Акуляче полювання». У ньому беруть участь хлопчики та дівчатка від 5-ти років (ігру можна купити в дитячому маркеті, а також взяти напрокат у Baby Service). До уваги гравців надано розкреслене поле, на яке будуть переміщатися рибки. Покинуті кубики-кості показують, на скільки клітин переміщується конкретна рибка.

У чому полягає хвилюючий фокус гри

«І це все, що пропонується?» - Запитайте ви. Та ні, найцікавіше попереду. Поки гравці мирно пересувають своїх рибок, на сцені з'являється ненажерлива акула, що норовить всіх водних мешканців. Роль шкірного гравця зводиться до такого викиду кісток, щоб уникнути акулячої пащі.

Розрахунок - тільки на удачу, кому як пощастить. Але емоціями будуть переповнені усі. Переможець прагне стати шкірним, однак і сам процес гри додасть тривожно-радісних емоцій. Для учасників можна самостійно підготувати головні та заохочувальні призи.

Кому нову гру?

У зв'язку зі складною ситуацією в країні лише мала частина батьків може собі регулярно купувати іграшки для дітей. А як бути всім іншим татам і мамам, бабусям і дідусям, у яких думка про чергову, незаплановану витрату викликає внутрішній дискомфорт і протест? З іншого боку: дітям потрібно всебічно розвиватися, а відбувається це найкраще за допомогою ігор.

Baby Service – найкращий прокат ігор для дітей у Миколаєві! Ми підбираємо найбільш цікавий та якісно виготовлений асортимент, який пропонується багатьом клієнтам. І люди дуже довільні, бо ми ставимося для них допомогою та відповіддю на проблему у період складних фінансових ситуацій.

А ви особисто вже пробували що-небудь взяти напрокат? Якщо немає, запрошуємо скористатися приємною можливістю і порадувати своїх діток чи онуків. З задоволенням поможемо у підборі ігор для різного віку. Приїжджайте самі чи всією сім'єю.