укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Прокат мобілі(іграшки на ліжечко) у Миколаєві.

                 З перших днів життя вашого малюка можна користуватися мобілем.

Ці пристрої з підвісними м'якими іграшками радуватимуть малюка як у стан активного неспання, так і під час його спокійного відпочинку. Ця іграшка з перших днів заохочує цікавість маленького дослідника, який має пізнати весь світ.

Засинання стане справжньою насолодою для малюка та його мами завдяки колисковим, звукам природи, ніжній музиці і навіть проекціями зірок метеликів на стелю. Для цього варто лише взяти в прокат мобіль, що сподобався. Мобіль виручить вас мами та допоможе вашому малюку бачити солодкі сни. Мобіль - підвісна іграшка, що обертається, для дітей від народження до півроку, яка кріпиться на борт ліжка або манеж - ліжка.

У мобілі є пульт керування. Не можна сказати, що мобіль без пульта – "поганий" мобіль. Але з ним виразно зручніше, якщо ви не хочете турбувати дитину, натисканням кнопок і заводом механізму.

Іграшки бувають, знімні і ні, м'які та пластмасові. Знімні іграшки краще, тому що, по-перше, дозволяють підтримувати інтерес дитини до мобіля, по-друге, їх легко мити, по-третє, ними можна грати, коли малюк підросте.

Встановлюють мобіль зазвичай над головою дитини з відривом півметра. Беріть, мобіль, у прокат він сприяє розвитку хапального рефлексу у малюка, сприйняттю кольорів і звуків, а також формує здатність фокусувати погляд і стежити за іграшкою.

Користуйтеся незручно а беріть у прокаті дитячих товарів Baby Service Миколаїв.