укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда дитячих ігрових килимків в Миколаеві.

                                       Для чого потрібний розвиваючий килимок?

Розвиваючі килимки  для дітей розраховані на різні вік і відповідно, складаються з різних елементів. Але всі вони закликані розвивати у дитини мислення, дрібну моторику та тактильне сприйняття.

Показано, що діти, які мають у своїй розпорядженні такі іграшки, демонструють краще образне мислення, пам'ять, логіку. такі діти у майбутньому більш зібрані та важливі. Що цікаво: у цьому випадку розвиток проходить у непотрібній обстановці (під час самостійної гри або у процесі творчої, цікавої та вільної гри з дорослими).

Для нашого прокату  ми шукали як найкраще і залишили свою увагу на торговій марці  Tiny Love  . Ці килимки заявлені виробником, як розвиваючий килимок для дітей від 0 до 10 місяців. Вони є яскравими кольоровими килимами з двома натягнутими над ними дугами.

Новонароджений малюк  лежатиме на ньому і вчитиметься фокусувати погляд на зацікавили його іграшках. Коли він починає перевертатися, він вилучатиме себе в дзеркало і гратиме іграшками. Кільця від іграшок дуже зручні і пластичні, кріпляться дуже легко до дуг. Звичайно, такий  килимок  так просто не складеш.

Але він має безліч переваг. Хоча б те, що на дузі можна причепити безліч іграшок (вони можуть йти в комплекті, але можна використовувати і ті, які є вдома), щоб малюк, лежачи на спинці, весело проводив рік. Килимки дуже симпатичні та яскраві. Місцями в них є різні "шуршалки" і наші добавки з матеріалів різної фактури. Дуги знімаються і килимок перетворюється на гру.

Не можете сумніватися, що, прочитавши наш опис, ви пояснили рідним, для чого потрібний розвиваючий килимок саме ваших малюнків. Так як ці килимки стоять від 700 гр. і вище, а знадобитися він вам всього на 2-3 місяці, щоб краще взяти його в  прокаті Baby Service Миколаїв  . Це буде найкращий компромісний варіант.