укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда стільчиків для годування. у Миколаєві. Стілець для годування.

                            Дитячі стільчики для годування у Миколаеві на прокат.

Дитячий стільчик, як і інші дитячі меблі, — не найдешевше задоволення, але скільки скоро без нього не можна обійтися і краще не обійтися: ви можете взяти у нас його в прокат на місяць або наскільки вам понравиться.

Поступово крихта буде прив'язувати до столу не тільки, як до місця для ігор, а й як до «робочого місця», адже дуже скоро він почне малювати, розучувати з мамою буквою, а вчитися читати та писати. Так що цей перший особистий стіл-стіл для всієї потреби повинен розвивати у дитини соціальні навички.

                                 Вікові та вагові обмеження.

Дитячі стільчики для годування в залежності від моделі можуть бути призначені для малюків різного віку. Припускається, що стільцем для годування батьки починають користуватися, коли їхній малюк навчиться сидіти, тобто, коли дитині виповниться 5–6 місяців.

                                             Безпека та зручність.

Стійкість конструкцій, п'ятиточечні ремені безпеки, анатомічна вставка для поділу ног, що забезпечують дитині максимально зручну позу та додатково утримують малюка у кріслі — ось основні складові безпеки дитини, що сидить на стільці для годування.

Слід також відзначити, що з м'яким сидінням з поглибленням для м'якого місця дитині буде набагато складніше зісковзнути, ніж із гладким пластиком. Забезпечити безпеку напівгодованого малюка, який тільки почав сидіти у стільці, допоможуть фіксатори на вкладиші для найменших.