укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Гра 'П'ЯТНИЦЯ'
Гра 'П'ЯТНИЦЯ'
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

80 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Гра настільна 'П'ЯТНИЦЯ' .

                                                   П'ятниця настільна гра.

Дитячі ігри – це можливість для малюка навчитися чомусь новому, а для дорослого – вдалий шанс згадати щасливу мить безтурботного віку.

Турботи батьків, пов'язані з необхідністю нагодувати та одягнути дитину, повністю не відповідають інтересам доньки чи сина. Дітям важливі розваги. Хочете пограти всією сім'єю?

Теплий сімейний вечір

Якщо вашій дитині виповнилося 10 років, рекомендовано гра «П'ятниця». Приєднатися можуть як діти так і дорослі – буде весело всім. Не біда, що доходів у сім'ї не вистачає на покупку настільної гри – її можна взяти напрокат у Baby Service Миколаїв.

Суть дитячої гри полягає у наступному. Ігрокам роздаються картки (по 1 штукі), на кожній з яких написано за словом. Комусь надягає обруч на голову, куди можна закріпити картку. Головне, щоб її не побачили та не змогли прочитати господар обруча.

Виставляється період гри за допомогою вхідних до комплекту пісень годин. За цю годину людина з головним прикрасою мусить відгадати, що написано на його картці (якщо пам'ятаєте, він написи не бачив). Йому можна задавати присутнім безліч питань, відповіддю на які слова є «так» і «ні». Ті, кому вдається встигнути до перевертання пісочного годинника відгадати слово, передають обруч іншому гравцеві.

У віці 10 років вже є достатній словарний запас і сформоване гарне асоціативне виховання. Тому гра викликає лише позитивні емоції.

Детальніше про те, де взяти дитячу гру напрокат у Миколаєві.

Завітавши на Baby Service, ви знайдете в асортименті товарів, що видаються в оренду (напрокат), ігри для дітей. Настільні розлучення корисні для доступного знайомства навколишнього світу, формування навиків, придбання важливих якостей, що символізують соціальну дружбу, взаємодопомога, уміння виходити з різних ситуацій.

Отримати настільну гру напрокат можна одразу в день звернення. Не позбавляйте своїх дітей різноманітного дозвілля!