укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда музикальних ігрових столиків.

                                Прокат музичних та ігрових столиків Baby Service Миколаїв.

Кожен з батьків, прагнути вибрати для своєї дитини зручну, безпечну та функціональну іграшку для розвитку. Яка стане чудовим помічником у розкритті всіх талантів та здібностей вашого малюка. Серед безлічі килимків, кубиків, книжки з пищалками, піснями та казками особливу популярність займають розвиваючі столики для дітей – вони корисні та зручні. У нашому прокаті ми працюємо з найкращими виробниками ігрових столиків: Chicco, Tiny Iove, Fisher Price, Kiddieland, Bright Starts.

Функції столика, що розвиває. Допомагає виробити рухову активність, розвиток координації рухів, великої та дрібної моторики. Дрібні деталі виробляють спритність рук і вправність, розвивають дрібну моторику пальців рук, а також стимулюють розвиток розумових здібностей. Розвиток мовлення. Ігрову панель має музичні кнопки, що видають звуки тварин, природи, віршики або пісеньки. Різнокольорові геометричні фігури, розташовані на столику, при натисканні вимовляють колір, форму або порядок рахунку.

Пізнавальна функція. За допомогою столика, що розвиває, дитина зможе навчитися розрізняти кольори, фігури, а так само час, якщо на столику встановлений годинник. Деякі моделі мають картки з тваринами, перевертаючи які малюк почує, який звук видає той чи інший звірятко. Головна перевага столика для малюків, що розвиває, - його функціональність, що забезпечує необмежені можливості дій. Дитина може збирати, перелагоджувати, катати, натискати на кнопки, крутити і смикати важелі. Повторювати ці прості дії дитина може незліченну кількість разів.

Тому, стіл вашому малюку, швидко не набридне, користуйтеся не купуючи, а беріть у нас у прокат.

Baby Service Миколаїв прокат дитячих товарів.