укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда радіоняні в Baby Service Миколаїв

                                     Прокат радіо няні Baby Service у Миколаєві.

З появою в сім'ї малюка турбот у батьків стає більше, адже ваше маля вимагає дуже багато уваги вдень і вночі. От і заснув малюк.

Він спить солоденько у своєму ліжечку і навіть не підозрює про те, скільки всього потрібно встигнути переробити його матусі за цей час. Хтось планує зайнятися прибиранням, озброївшись пилососом; хтось хоче перемити накопичену гору брудного посуду; А деяким хочеться просто розслабитися та приділити увагу собі.

Маму-робота для догляду за новонародженими поки що не придумали. Та й навряд чи будь-коли, придумають. Ніщо не може замінити дитині справжнього материнського тепла та ласки. Зате винайшли пристрої, які можуть полегшити мамі догляд за немовлям. Ці прилади називаються радіо няньки.

З радіо нянею можна спокійно перебувати у ванній, на кухні, в саду або в сусідки, можна також брати собою на дачу та на море. Ви почуєте кожен "чих" свого малюка. У Вас є можливість залишити сплячу або навіть граючу дитину одну в кімнаті і займатися своїми справами, тримаючи малюка на контролі і в разі потреби відразу прийти на допомогу.

Радіо няня вчасно повідомить про непроханий візит до кімнати до малюка домашніх тварин або інших дітей. Крім того, вона неоціненна під час захворювання немовляти, пов'язаного з ураженням дихальної системи.

Радіо няня з пристрою нагадує рацію. Складається вона з двох частин дитячої та батьківської, що передають сигнали за допомогою радіохвиль. Максимальна віддаленість трубок – близько чотирьохсот метрів на відкритому просторі та ста метрів – у квартирі. А завдяки функції каганця вона дає можливість дітям подолати нічні страхи.

Звертайтеся до нас у прокат, за радіо нянею і проведіть тест драйв, а також ми вас можемо укомплектувати на відпочинок з дитиною, надамо Вам ліжко - манеж, автокрісло, радіо няні.