укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Напрокат розвиваючі іграшки у м.Миколаїв.

Розвиваючі іграшки для дітей – товари, які виконують відразу кілька функцій. Насамперед, іграшка – наш перший вчитель. Вона знайомить малюків з оточуючим світом, допомагає встановити причинно-наслідкові зв'язки між фактами та подіями, розвиває образне мислення. Іграшка - прекрасний психолог, а оскільки життя дорослих і малих сповнена стресів і переживань, то вона стане прекрасним заспокійливим засобом.

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнки, фантазії, творчість» - говорив видатний педагог Василь Сухомлинський. І цей перший "світ" дитини - творимо нас з вами, його батьками. Як би хотілося, щоб він був саме таким, як написано в цій чудесній лінії, але це нелегке завдання.

Перші іграшки дитини – це не просто предмети побуту. Хочемо ми того чи ні, а вони його вихователі, і педагоги. Завдяки розвиваючимся іграшкам малюк психічно та інтелектуально розвивається.

Види іграшок, що розвивають. Всі розвиваючі іграшки умовно поділяються на кілька груп залежно від домінуючої мети, на яку вони спрямовані. Іграшки для розвитку дрібної моторики, іграшки для конструювання та будівництва, гумові іграшки, іграшки для розвитку логіки, пам'яті, уваги, музичні іграшки, іграшки для розвитку творчих здібностей, театральні іграшки, головоломки.

Коли в сім'ї з'являється малюк, то, звичайно, батьки оточують його любов'ю та турботою, а також всілякими іграшками. Але завдання батьків – не перестаратися. Бо краще менше в кількості, але корисніше для розвитку.

Перші розвиваючі іграшки повинні бути найпростішими, але такими, які дитина буде сама тримати в ручках і по-дитячому їх вивчити. І тому ми Baby Service Миколаїв пропонуємо користуватися нашими послугами. Ви можете взяти річ чи іграшку всього лише на одну тиждень і спробувати, як вона понравиться вашій дитині.  

                                          Користуйтеся не купуючи!