укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда ходунків та штовхачів у м. Миколаїв.

                       Маленька дитина прагне до пізнання світу навколо себе.

Цей процес є природним і необхідним, і завдання кожного люблячого батька - надати своєму чаду таку можливість. Одночасно необхідно захистити малюка від травм, ударів і синців, які, на жаль, невигідні на тернісному шляху пізнання навколишньої дійсності.

Якщо при цьому молода мама не отримує чогось - або допомоги ззовні і змушена нести на своїх тендітних плечах ще й турботи про чистоту в будинку, приготування їжі і так далі, то доведеться важко. Саме для полегшення трудових буднів новоспечених батьків і призначені такі товари, як манеж – ліжко, шезлонг, розвиваючий килимок.

Отже, ходунки. Це пристрій, що дозволяє дитині, яка вже навчилася сидіти, пересуватися по квартирі. У той же час широка стільниця не дозволяє, малюкові дотягнутися до якихось небезпечних промов.

Існують кілька видів ходунок класичні та ходунки штовхачі. По колу класичних моделей існує багато міфів та передумов. Наприклад, вважається, що перебування в них може пошкодити опорно - двигунну систему малюка. Щоб уникнути будь-яких проблем зі здоров'ям вашої дитини необхідно дотримуватися таких правил поводження з ходунками:

Не садіть у ходунки малюка 6 місяців.

Не садіть у ходунки дитини, ще не навчився сидіти самостійно.

Не сідайте у ходунки дитини вище 80 см і вагою більше 12 – 15 кг. Для таких дітей є спеціальні моделі, які можна штовхати перед собою.

Не тримайте у ходунках своє чадо понад 40 хвилин підряд.

Правильно відрегулюйте сидіння (щоб дитина могла відштовхуватися від підлоги всієї стопи, а не кінчиками пальців ног).

Наступні моделі, це ходунки - штовхачі, вони призначені для тих дітей, які вже вчаться пересуватись на своїх маленьких ніжках. Малюкові, який робить свої перші кроки, доводиться нелегко, він так і норовить впасти. Однак якщо триматися за таку модель, то така перед собою, то вдається зберегти рівновагу протягом деякої години.

Ці ходунки, як правило, призначені на вік десь від 9 місяців і старше. Звісно, ​​ці ходунки також можуть пищати, світитися, грати мелодії та всіляко розважати вашу дитину. Ходунки не тільки розважають малюка, а й благотворно впливають на його слух і зір, стимулюють приємну моторику та образне мислення.

Підведемо підсумок, ходунки, хоча і не є предметом першої необхідності для вашого чаду, проте можна не лише полегшити життя мамі, але й допомогти розвитку дитини. Користуйтеся не купуючи! У прокаті Baby Service у Миколаєві.