укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
гра КІКІ РІКІ
гра КІКІ РІКІ
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

200 грн

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

80 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда гри настільної 'КІКІ РІККІ' в Миколаєві.

                                                     Настільна гра «Кікі Ріккі

Компанія Baby Service (Миколаїв) представляє ще одну новинку, в якій може взяти участь наймолодша аудиторія гравців – дітлахи від 4-х років. Ми здійснюємо прокат ігор для дітей, завдяки чому вони стають все більш доступними для кожної сім'ї.

Спокійне життя курячого царства порушене! Виявилося, що бешкетник півень пробрався туди і став кидатися яйцями прямо в несучок. А як же майбутні курчата? Треба терміново прогнати хулігана і зробити це готові мами-курочки.

Гра «Кікі Рікі» здатна принести мало сміху та завзяття, поповнивши скарбничку сімейних забав.

Проста гра допоможе залучити 4-5-річних дітлахів. Вона сприяє розвитку уважності, швидкості та тактильної спритності у поєднанні з мітками кидками.

На початку гри потрібно кинути 2 кубики. Якщо зображення на них не збігаються, то курочку піднімають на ступінь вище. Коли пощастить і кубики дають дві однакові картинки, курочка переставляється на 2 рівень вище. Потім треба повернути півня зі жолобом у бік курочки і пальцем випустити в її напрямку яєчко. Ціль – збити курочку, щоб її вдалося переставити на сусідній тюк. Ну а якщо місця на ньому будуть зайняті, курочка відправляє до низу.

Перемагаємо та курочка, яка вдасться добратися нагору та пригнути на спину півня. Будь-яке переміщення відбувається в залежності від комбінації зображень на кубиках. Після того, як курочка збита і відставлена ​​убік, у гру включається інший учасник.

Хлопчикам найбільше подобається стріляти в курок (ось такі з них захисники), а дівчаткам – показувати півня. Бажана присутність або доля дорослого, щоб дітки не посварилися, що в азарті порушує правила гри.

Вам понравилася суть гри? Хочете купити або взяти напрокат? Baby Service готова допомогти з прокатом цієї та будь-якої іншої цікавої гри.

Приходьте і дивіться, що вам більше підійде! Baby Service готова допомогти з прокатом цієї та будь-якої іншої цікавої настільної гри. Приходьте і дивіться, що вам більше підійде!