укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
СУПЕР ФЕРМЕР "РАНЧО"
СУПЕР ФЕРМЕР
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

200.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

100 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Супер Фермер ранчо настільна гра напрокат у Миколаєві.

                                                            Суперферма: ранчо

Для 6-7-річних озорників пропонується у Миколаєві гра «Суперфермер Ранчо». Суть її зводиться до розведення тварин, комплектації їх у стані, подальшого збільшення поголів'я та розширення території для віпасу. Стадо формується з живності різних порід: кроликів, коней, овець, корів.

Недостаючі примірники можна обмінювати на бажані. А ще – стадо треба охороняти від навали хижаків. Вони причаїлись у сусідньому лісі і норовлять втягнути звірів, які стають добутком для голодних лісів та вовків. Починати гру можна вдвох, але краще, коли учасників стане більше.

Ось проблема…

Рада «пограти» може залишитися нереалізованим, адже вартість настільних ігор сьогодні починається від 300 грн. і доходити до 1000 грн.

Компанія Baby Service Миколаїв пропонує свої послуги, щоб проблему перетворити на рішення! Це так просто: взяти вподобану дитячу гру напрокат. Дорого обійдеться? Анітрохи. Складно – ні. А хтось уже користується таким? Ну звичайно! Розумні витрати дозволяють зберегти бюджет у межах. Що буде більш удачно: купити одну гру або на ці ж гроші взяти напрокат у Миколаєві кілька видів ігрів? Інший варіант вигідніше, це ж очевидно!

Як впливають спільні ігри на поведінкові чинники дітей

Психологи в один голос відзначають, що спільне, цікаве для дитини дозвілля з батьками робить його впевненішим і щасливішим.

Що ви вибираєте: зайва година, проведена біля телевізора, витрачена на телефонні розмови з подругами або це година, повністю присвячена улюбленій дитині? Ви можете нікуди не виходити з дому та проводити дозвілля за настільною грою (для тих, кому купувати такі товари дорого, ми пропонуємо оформити прокат ігор для дітей). Повірте, вдячні очі та щасливий сміх чада стануть найдорожчим подарунком для Вас!

Baby Service – краще, що пропонується дітям, від малюків до підлітків.