укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
твістер
твістер
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

150 грн

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

20 грн

За тиждень

85 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Нстольна гра твістер напрокат у Миколаєві.

                                                              Твістер

З серії ігор, які вдасться взяти напрокат у компанії Baby Service Миколаїв, поділимо увагу на залучення під назвою «Твістер». Вона вимагає гнучкості та спритності, оскільки приходити у немислиму позу на годину заміряти та спостерігати за діями інших учасників. Чули вираз: переплелися руками та ногами? Ось коротко можна позначити суть гри. Але нічого страшного, це дуже цікаво.

Найдивовижніше, що придумана американцями гра пішла на полицях магазинів. Ніхто вже й не вірив, що вона цікавить покупців. Якось на одному телешоу цю гру використала актриса Єва Габор. Глядачам нас тільки понравилася презентація, що «Твістер» буквально помітив із прилавками магазинів у першу ж тиждень. За рік було реалізовано близько 3 мільйонів коробкових наборів.

Зараз твістер-розлучення стає модним атрибутом багатьох вечірок. Взяті у прокат ігри для дітей стануть цікавими і для дорослих.

Молодих людей залучає потенційну можливість виявитися поруч і фліртувати з другом. Тому діти – просто у захваті від тих немислимих постатей, у яких доводиться скручуватись. А якщо це ще заздалегідь підогріти буде деяким градусом вливань, то регіт чути далеко навколо.

Знадобиться для гри всього пара-трійка квадратних метрів у помешканні. Учасники ділятимуться на 2 команди. Ведучий крутити рулетку, за стрілкою якої вказано переміщення на визначений колір кружки, а також частину тіла, треба туди, яку помістити. А тепер треба постаратися зберегти баланс. До наступного ходу учаснику не дозволяється опиратися у гуртки колінами та ліктями, а також відривати руки-ноги від зазначеного поля. Найвиносливіший гравець вибирається містером або міс.

Компанія Baby Service у Миколаєві завдяки послугам з прокату допоможе розширити дозвілля дітей та сімей.