укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
КРОКОДІЛ
КРОКОДІЛ
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

250 грн

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

25 грн

За тиждень

100 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Гра 'КРОКДІЛ' прокат в Миколаєві.

                                                             Крокодил великий

Взяти напрокат гру – це вигідно та розумно! Наприклад, таку, як «Крокодил великий». У наборі – 3 види по 100 карток (завдання на пояснення, мімічне зображення та малювання), пастки та бонуси, крокофішки, пісенні часи. І, як завжди, один переможець, який досяг першого краю протилежного поля від початку гри.

На полі є цифри. Кожній цифрі відповідає персонаж, назва чи визначене дію. Малюкам, звичайно ж, не зрозуміти суті гри. А ось діткам у віці 10 років і трохи старше сподобається таке розваги.

Пантоміма – це ціле мистецтво: вміти зображати предмет чи явище, не називаючи його вголос, досить складно. У грі пропонується не лише показувати, а й рисувати. А решта гравців має здогадатися, про що йдеться. Також можна розповідати про слово, але не називати його.

Карти-пастки призначені для того, щоб спростити або навпаки ускладнити завдання. Зручно, що спочатку можна дізнатися, що належить робити, а потім вирішити: користуватися цими пастками чи поставити її на одну з клітинних полів, зробивши «небезпечною». Для спрощення завдання картка залишається у гравця. Ще важливо при ігрі враховувати годину на її виконання.

Гра придатна для дітей 10-14 років, її можна використовувати для логічного розвитку у Центрах дитячого творчості, у школі на групі продовженого дня. Вдома вона теж не залежиться, стане в нагоді у будні та на свята.

Ціновий показник гри у вільному продажі не завжди відповідає очікуванням покупців. Тому ми пропонуємо найкраще рішення – прокат ігор для дітей.

Хто такі ми? Компанія Baby Service в Миколаєві, яка спеціалізується на наданні іграшок, дитячої атрибутики, ігор напрокат. Приходьте за позитивом та відмінним настроєм!