укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
ДЖАНГА ВЕЖА
ДЖАНГА ВЕЖА
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

150 грн

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

20 грн

За тиждень

85 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Гра настільна 'ДЖЕНГА' напрокат у Миколаєві.

 

                                                             Джанга

Є один вид для розвитку логічного мислення та конструкторських навиків у дітлахів. Прокат ігор для дітей Baby Service презентує в Миколаєві гру «Джанга».

Є такі принципи: з дерев'яних брусків виводиться вежа, а в міру просування по висоті з нижніх ярусів витягуються повільні елементи і додаються до верхніх рядів. Перемога дістається тому, хто останнім вітянам знизу брусок, і при цій вежі не впаде. Тут не можна поспішати, потрібно попередньо продумати, звідки взяти і куди поставити дерев'яну частину. Обмежень по висоті башти немає – тут як у кого вийти.

Башта настільна гра про точно розвиває моторику рук, включає ділянки мозку, відповідальні за простір сприйняття та логічне мислення. Діти знають, що важкий брусок важитиме більше, ніж маленький, а якщо його поставити, не подумавши, то конструкція відразу рухне.

Набувається навичок роботи в команді, коли кожен зацікавлений у отриманні хорошого загального результату. По-перше, добре, якщо батьки дітей розібраться у правилах гри, і колективно побудують високу вежу. З 48 запропонованих елементів можна побудувати різні конструкції.

Жителям Ніколаєва надається відмінна можливість взяти напрокат будь-яку понравшуся іграшку. Компанія Baby Service регулярно оновлює асортимент продукції, тому нестача у виборі виключень. Принагідно мама і тата можуть побачити для своїх малюків цікаві імпортні іграшки, красиві та привабливі для малюків.