укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
СКРАБЕЛ
СКРАБЕЛ
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

250 грн

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

25 грн

За тиждень

100 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Напрокат гра настільна 'СКРАБЛ' у Миколаєві.

                                       Скрабел  настільна гра для всієї сім'ї.

Ви не вирішуєте купити в магазині гру, страхаючись, що вона не сподобається чадам? Так, образно, викласти суму і потім за непотрібністю відправити гру на антресолі. Навіщо ризикувати? Baby Service радить звернутися за допомогою до нього і скористатися нагодою взяти напрокат того, що хотілося придбати.

Тим, у кого в сім'ї ростуть спокійні і задумливі діти, припаде до душі гра «Скрабел». Її суть нагадує складання сканворду. У кожному гравці видається 7 фішок із позначеними літерами, з яких потрібно скласти слова.

Тут не потрібна квапливість, відсутня тимчасова прив'язка. Ігроки в спокійному режимі вибирають бажані клітинки і можуть приєднатися до віток або потихеньку вибудувати свій словесний ланцюжок. За викладання слів додаються очки. Кількість використаних букв поповнюється з мішка. Якихось особливих способів у грі не демонструється, але потрібно знати слова та правильність їх написання.

Хоча на простоту, що здається, гра вже 80 років відома всім у світі. Коли діти набігаються і нашаляються, саме час потренувати їх інтелектуальні здібності.

Гра зручна тим, що в ній можуть брати участь різні вікові покоління: батьки, діти, бабусі-дідусі і навіть прабабусі-прадіди (вони якраз і не дуже люблять шумні ігри дітей у домі, тому з радістю сядуть поруч із правнами, щоб їх втихомирити гру). Гра вважається завершеною, коли всі літери були витягнуті з пакета та використані для складання слів. Виграє накопичення максимального числа очків.

Дорогі мешканці Миколаєва! Не забувайте, що ті зусилля, які ви вкладаєте у своїх діток, формують із них у наслідок особистості. Навіть якщо ви дуже зайняті, виявите свою любов до сина та дочки за допомогою ігор, які можна отримати на прокат у компанії Baby Service.