укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Оренда ерго-рюкзак,слінг,хіпсит у Миколаєві.

Щоб мамі було комфортно гуляти з малюком на вулиці та займатися різними справами поза домом, пропонується використовувати анатомічний ергорюкзак. Його носять, коректуючи широкими лямками висоту розташування дитини. Слінг допомагає міцно утримувати малюка, який, прислоняючись до мами, відчуває себе захищеним. Ну а тим, у кого діти-непосиди, і не можуть довго всидіти в одному положенні, допоможуть хіпсити.

Конструктивні особливості

1. Єргорюкзак, який виробники пропонують використовувати у віку від 4-5 місяців до 3-х років, забезпечує природне положення спини немовляти, утримання його ножика у фізіологічно розсунутому стані, можливість сидіти без додаткового навантаження на тазовий відділ дзвіночника. Підголовник допомагає зафіксувати від запрокидання та сповзання головки сплячого молодця. М'яка тканина не тисне спинку (на відміну від твердого, незламного вкладиша «кенгуру»).

2. Слінги включають цілу групу конструктивно відрізняються пристосованих для перенесення дітей.

а)лінг-шар  допомагає носити дитину в положенні лежачи і півсидячи, розташовуючи малюка спереду на бідрі. Підходити для малюка вагою до 8 кг. Представляє собою широкий трикотажний шарф, який дитина приймається до мами. Носіння шарфу вимагає особистих навичок;

б) канга (африканський слінг) – широка хустка, зав'язуваний над і під грудьми. Діти знаходяться за спиною у мами;

в) слінг з кільцями – переноска із широкої смуги тканини, фіксована шляхом потягування кінця виробу через кільце;

г) слінг-кишеня – застібаюча конструкція, в якій дитина максимально глибоко сидить або лежить;

г) май-слінг – прямокутник під спинку малюка, доповнений довгими смугами, які щільно притискають малюка до мами за рахунок дворазового обрізання;

д) онбухімо – подоба май-слінгу, але в нижній частині замість смуги зроблені кільця для продевання матеріалу;

ж) подеги є шматком прямокутної щільної тканини, яка обв'язується лямками на грудях у мами і під попою дитини. Носіння дітей – лише ззаду.

3. Хіпсит служити сидінням для дітей у віку від 9 місяців до 2-х років. Застібається на липучку по талії, зміцнюється страховочним ременем із «крабом» і фастексом. Внутрішній наповнювач сидіння, зроблений з пінопласту (поліуретану, ізольованого), служить надійним, пружинним формоутворювачем.

Дитину носять обличчям перед собою, а також ближче до стегна. Переваги хіпситу наступні: забезпечується швидка посадка та витягування малюка з переносного пристрою. Дорослий не втомлюється за рахунок правильного перерозподілу ваги дитини.

Пропоновані товари

Розглянемо основні моделі, запропоновані українському покупцеві. Якщо немає бажання придбати товар, але хочеться ним користуватися, існує альтернативне рішення – оренда промов у Baby Service (Миколаїв).

1. «Малюк», Маба. Моделі до цієї бюджетної групи товарів.

2. Mam's era пропонує продукцію за ціною вищої середньої, але гарантованої якості.

4. Хіпічік. Необхідна річ, коли дитина починає ходити, і чудовий подарунок тим, хто поки що незнайомий із пристосуванням. Малюку комфортно і не жарко.

5. Погнає. Відмінні ергономічні функції виробу видають маму від викривлення дзвіночника. Тих, хто хоче купити поньє, попереджаємо про високу цінову характеристику продукції. Чи не краще звернутися до компанії, що здійснює прокат дитячих товарів?

6. Girasol, Didymos та Hoppediz – розкручені в Європі слінгові бренді, які не можуть не пов'язувати на покупний фактор виробів. Відгуки мам про них чудові.

7. Fantino's, "Коала Керрі Бебі", Ergo Baby Carrier виставляють на ринок зручні в ношені рюкзаки, які добре чистяться.

Жоден продавець в офлайн-магазині не буде розпаковувати вам понравився товар для прикладки. А купівля через інтернет дає можливість навіть оцінити продукцію на дотик, не говорячи вже про перевірку якості дитячих товарів до отримання. Послуга «напрокат» виручити в будь-якій ситуації!