укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
ЧЕРЕПАЩІ БІГА
ЧЕРЕПАЩІ БІГА
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

90 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Черепаші біга гра настільна в аренду. Прокат настільної гри черепаші біга.

                                               Черепаші біга напрокат.

А ви знаєте, що черепахи можуть не тільки сонно пересуватися, а й досить швидко бігати, відчуваючи смакове користування? Влаштуйте змагання на швидкість у грі «Черепаш бігу»!

Відповіді не діють

Якщо ви – з розряду батьків, які віддають перевагу, щоб дитина розвивалася самостійно, хочу сказати, що п'ятирічній дитині все ж таки потрібно вашому увазі. Потратьте годину вільної години на свого спадкоємця (наслідницю) – і це займає історія дитячої дяки.

Заперечення із розряду «не такі ігри вдома», «треба значно витратитись на покупку» не приймаються. Навіть у невеликому бюджеті вдасться виділити невелику суму, що дозволяє взяти дитячу гру напрокат. Де таке пропонується? У нас, у Миколаєві, у компанії Baby Service.

Суть гри

Кожен гравець отримує по 6 карток. На одному з них написано, яка черепашка буде його підопечною. Ця інформація скривається від інших гравців. А тепер – час відкривати змагання.

П'ять голодних черепашок стартують до фінішу Їхній шлях не буде рівним і швидким, адже тваринні вимушені пересуватимуться то вперед, то назад. Якщо парочка представників фауні виявляється на одному ігровому полі, то черепашки стають один на одного. Завершити шлях можна поодинці і у вигляді вертикальної піраміди, у якій побіжній нижній примірник.

Ваше рішення

Брати дитячі ігри напрокат – не ганебний, а цілком обдуманий крок. Адже все для дітлахів усього не купишся, а гра може не сподобатися з першого разу і вона доведеться відкласти далі, до кращої години, в надії, що вона все ж таки сподобається. А якщо ні? Виходить, що більші гроші виброшені на вітер (не секрет, що настільні ігри у роздрібному продажі коштуватимуть дорого).

Зачекайте. А що заважає у зять гру напрокат? Скромна сума оренди дає можливість неквапливо вивчити правила в домашній установці, пограти скільки хочеться і повернути гру назад в магазин. Недорого та розумно! Багато батьків у Миколаєві так чинять у вихідні дні або коли святкують день народження своєї дитини в домашній обстановці. Адже маленьких гостей доведеться зайняти чимось цікавим. І тут завжди допоможе настільна гра, взята напрокат.

Baby Service Миколаїв спеціалізується на наданні в оренду користування інтелектуальними іграми та безліччю іграшок для дітей від народження до 14-ти років. Поспішайте скористатися багатим вибором!