укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
КОРИДОР ДИТЯЧИЙ
КОРИДОР ДИТЯЧИЙ
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите заставу:

200 грн

авансовий платіж:

150.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

80 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Настільна гра 'Корідор дитячий' напрокат у Миколаєві.

                                                     Коридор дитячий

Є одна настільна гра, яку можна взяти напрокат, під назвою «Коридор». Вона сповнена духом здорового суперництва. Мета її – першим доставити ведмедика до її сиру. У грі можуть брати участь від 2-х до 4-х осіб.

Робити ходи дозволяється у будь-який бік. Також можна поставити перегородку, відлякавши з цією дорогою супротивника. Але вихід завжди знайдеться, про це не варто переживати.

Якщо поруч на клітинах надаються 2 ведмедики і у вибраному напрямку руху немає перешкоди, то можна перетягнути через голову конкурента, в результаті просунувшись відразу на 2 клітини (переміщення кроками допускається за один хід на один крок). А якщо вже перед вами паркан, тоді рухайтеся в інший бік.

Гра розвиває здатність логічно роздумувати: що вигідніше зробити: самому переміститися або заблокувати шлях іншому гравцеві. З кожним ходом ситуація змінюється, тож продумати заздалегідь довгу стратегію не вдасться. Переміг той, хто досяг першої низки клітин протилежної статі. Тепер ведмедик може поспішаючи з'їсти свій сир. Гра взяти напрокат у Миколаєві можна на кілька днів або тижнів.

Дерев'яні елементи не завдадуть дітям шкоди. Стійка фарба на фігурках не сколюється з ними, навіть якщо в пориві хвилювання мишеня випадає з рук на підлогу.

Baby Service Миколаїв вважає, що гра сподобається дітям та дорослим, тому рекомендує її для сімейного дозвілля.