укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Дитячи гойдалкі і центри що закачують.

ЗАКОЛИСУЮЧІ ЦЕНТРИ прокат

Прокат дитячих гойдалок для навчання новонароджених - це відмінна можливість для молодих батьків, які знають, що оренда економить бюджет, коли річ потрібна не надовго.

Ось і у Миколаєві є така послуга. Причому - це не одна дві гойдалки, а багато гарних і цікавих

Маленька дитина – це завжди щастя для сім'ї. Але тільки батьки знають, як іноді складно справлятися із цим маленьким дивом. Годувати, випрати, прибрати, вкласти спати, пограти, а ще й сучасний темп життя накладає свої зобов'язання. Саме для таких ситуацій розроблені дитячі електронні гойдалки та навчальні центри.

Гойдалка-колибель незамінний помічник усіх сучасних батьків. Вона допоможе заколисати Вашу дитину, укачає її, відмінно заспокоїти плач, розважаючи цікавими іграшками. Центри, що заколисують, допоможуть укласти малюк спати вночі і вбити його вдень. З таким дивовижним пристосуванням батьки зможуть викроїти і для себе годину.

Особливості та перевага

Гойдалки-центри являють собою спеціальне обладнання, оснащене зручним сидінням-гойдалкою. Над розробкою цих пристосувань не один рік працювали лікарі-педіатри, інженери, робототехніки, дизайнери. Так що батьки можуть бути впевнені, що такому універсальному кріслу можна довірити свою дитину.

При розробці враховувалися ключові фактори розвитку світу малюком, що дозволить йому відчувати себе в безпеці та комфорті. Дотик, запах, світ, рух, звуки – все це продумано до дрібниць. Дитині від 1 місяця до 1 року забезпечуються найкращі умови для відпочинку.

Закачують рухи, які здійснюють пристрій, максимально схожі на ті, які здійснюють мама при закачуванні. Дитина відчуватиме себе комфортно завдяки спеціальній анатомічній душці, яка підтримує голову молодця. Подушки зроблені з дуже м'яких натуральних тканин, даруючи додатковий затишок.

Центри оснащені іграшками, зеркалами, які допомагають малюкам фокусувати увагу, сприяють розвитку зору. Також вбудована система, що відтворює звуки. Часто дана система дозволяє підключити mp3 до центру. На перший погляд зовсім непотрібна функція може бути дуже корисною, якщо ваша дитина полюбив якусь мелодію і не зможе заснути без цих звуків або спокійно лежати. Натиснувши «відтворити» батьки зможуть займатися своїми справами, доки маленький цінник буде насолоджуватися мелодією.

Завдяки своїй конструкції гойдалки легко транспортуються, переносяться з кімнати до кімнати. Маля завжди буде у Вас на увазі. Також дана особливість дуже вигідна тим, що влітку її можна винести на вулицю, в сад і встановити в тіні. Дитині буде корисний свіжий повітря і червоний колір великого світу.

Так, виділимо основні переваги електронних пристроїв і центрів, що вкачують :

У батьків з'явиться додаткова година. Іноді навіть 10-15 хвилин можна допомогти.
Центри-качелі мають кілька режимів качання (у різних напрямках, з різною швидкістю).
Якісні матеріали.
Продумана система, що сприяє розвитку слухових, глядацьких здібностей та уваги новонародженого. Вони навчають дитину фокусуються на конкретному предметі, розвивають координацію рухів.
Легко переносяться.
Купуючи центр, слід звернути увагу на обмеження у вазі і віці. Електронні гойдалки передбачені для ваги вашого малюка від 9кг і до 13кг. Не рекомендується використовувати гойдалку, якщо ваш малюк вже може самостійно сидіти.

Виняткова якість

Наш прокат дитячих товарів Baby Service Миколаїв пропонує своїм клієнтам лише якість. У нас представлені моделі найвідоміших фірм, що займаються виготовленням гойдалок та дитячих центрів. Тисячі батьки по всьому світу вже оцінили переваги Fisher price, Graco Lovin Hug та Bright Starts. Варто зупинитися на кількох особливостях даних виробів, які відрізняють їх від подібних гойдалок та центрів інших виробників.

Вироби від Fisher price, Bright Starts, Graco Lovin Hug виготовлені з алюмінію, пластику та тканини високої якості. У безпеці для здоров'я малюка немає сумнівів. Також гойдалки володіють важливими функціональними можливостями:

Декілька режимів качання: зі сторони в сторону, вперед-назад.
Можливість вибору інтенсивності качання: до 6-ти швидкостей.
Наявність іграшок.
Набір систем відтворення звуку (мелодії, колібельні): у середньому 12-16.
Оснащені ременем безпеки.
М'яке анатомічне крісло.
Часто наявність нічника, що стікає м'який світ.
Graco Lovin Hug, Fisher price та Bright Starts знають, що потрібно Вам та Вашій дитині.

Вигоди від Baby Service

Наш прокат Baby Service Миколаїв надає можливість скористатися послугами оренди гойдалок та центрів для навчання. Прокат актуальний у кількох випадках:

купівля є нецелесоподібною (використовується досить незначна година);
коли купити пристрій немає фінансової можливості;
якщо є можливість зекономити (а з маленькою дитиною витрати великі).
Дані пристрої володіють великою кількістю переваг, але вони досить дорогі. І часто немає сенсу купувати їх на кілька місяців. Звичайно, якщо Ви не плануєте в найближчу годину ще одну дитину або можете віддати центр, що заколисує, рідним з маленькими дітьми. У проти