укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Fisher Price - колиски Гойдалки, Zen Колекція
Fisher Price - колиски Гойдалки, Zen Колекція
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Колиски гойдалки, Zen Колекція в Миколаєві.Напрокат електронні гойдалки zen колекція.

Fisher Price, Zen Collection

Як зручно, коли річ може використовуватись у різних напрямках. Колиска Fisher Price із серії Zen Collection дитини послужить йому гойдалкою. Чим цікавий цей товар, взятий напрокат?

Характеристики качелі-колібелі

Конструкція зроблена у пастельно-шоколадних тонах, які добре впишуться у будь-який інтер'єр. Оренда електронної гойдалки принесе користь і малюкові, і батькам.

1. Дитину можна укладати в люльку, починаючи від народження. Нагодували, тримали вертикально на руках, щоб відрегулювати процес харчового харчування – і пора баїньки.

2. Каркас і сам шезлонг зроблений із пластику. На колібельку надіта тканина з м'яким наповнювачем, додана подушечка для зручного розташування головки малюка. Ковдра нагоді, щоб укрити ніжки дитини, коли мама з ним знаходиться вдома або на вулиці. У підсумку – повний комплект від дбайливого виготовлювача.

3. Розбірна конструкція дозволяє виймати колубельку та переносити її у бажане місце. Дуже зручно відпочивати влітку за містом, коли з'являється можливість укласти спати дитину на свіжому повітрі (на дачі, у селі, на пикнику, на зеленому березі річки).

4. Сидіння фіксується у 2-х положеннях, у зв'язку з чим новонародженим малюкам зручно в ньому спати, а дітлахам трохи старшим – грати з мобільним напівлежачи. Фіксуючі ремені утримають дитину від падіння.

5. Музичний супровід обов'язково зацікавити малюнку. 14 мелодій включають у собі спокійну музыку або відтворюють природний природний фон, що складається зі звуків лісу, води та ін.

6. Гойдалки переміщуються зі сторони убік і в напрямку і вперед-назад – є можливість вибрати одну з десяти запропонованих швидкостей. Процес качання відтягує крихту і дасть можливість мамі або іншим няням дитини чимось зайнятися.

7. Активація дитячого пристрою відбувається при включенні до розетки, а також при установці батареї.

8. Гойдалки розраховані на визначену вагу дитини – до 11 кг. Не хочеться слідувати рекомендаціям виробників, вираженому у використанні качелі-колібелі для старших дітей, приведу до її поломці і ударам у дитини. Бережіть своїх діток і уважно читайте інструкцію для користувачів перед включенням.Якщо вам потрібна гойдалка на більший вес до 13кг

Звертаючись у Baby Service, ви економите годину і гроші. У нас величезний вибір іграшок та пристроїв, що викликають інтерес у дітей та полегшують догляд за ними зі сторони найближчих рідних. Стрибки, батуті, ходунки - це те, що затребуване. А для зовсім маленьких дітей ми радимо взяти дитячі килимки, що розвивають тактильну та зорову функції, і більш бюджетні шезлонги.