укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Міо Лайт Стар
Міо Лайт Стар
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь 1 місяць

500 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

16,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Гойдалки Міо Лайт Стар прокат в Миколаєві.

Оренда дитячих гойдалок Міо Лайт Стар у Миколаєві: перший крок до гарного настрою для мами та малюка!

Закачуючий центр Міо Лайт Стар, який тепер можна взяти напрокат у Миколаєві, це справжнє спасіння для матусь, у яких…всього дві руки! Завдяки дитячим гойдалкам Міо Лайт Стар, Ви легко навчитеся поєднувати материнство та побутові питання, адже малюк буде зайнятий приємним розлученням, а Ви – зможете спокійно випити чай. До того ж, стільки корисних винаходів тепер можна взяти в оренду, що значно заощадить Ваш сімейний бюджет.

Чому варто звернути увагу саме на навчальний центр Міо Лайт Стар?

Ці дитячі гойдалки підходять дітям від народження і до 12 кг (приблизно до 1 року). Але, не кожен «ходунок» хоче довго сидіти у центрі, що заколисує. Тому недільна оренда Міо Лайт Стар допоможе отримати, подобається ця іграшка саме Вашій дитині.
Часто дитячі гойдалки беруть для подорожей. І Mioo Light Star не виключені, адже їх можна використовувати і для сну (перетворюються в зручному спальному місці зі знімною подушечкою), і для дозвілля (дуга з іграшками, музичні та світлові ефекти, знімний столик).
Але платити величезну суму за кілька днів використання – не завжди розумно. Прокат центру, що вкачує, - ось спосіб отримати комфорт за невеликі гроші.

Міо Лайт Стар оснащений 5-ти точковими ременями безпеки, і це просто спасіння для малюків, у яких у папі шилоJ.
П'ять швидкостей укачування убаюють БУДЬ-якого дитини!
Гойдалка Міо Лайт Стар працює і від мережі, і від батарейок. Тому вони абсолютно мобільні, так і досить компактні (вага 9,5 кг).
Зробіть свою життя комфортніше, а малюка щасливіше! Качалка Міо Лайт Стар – ідеальний помічник у цьому харчуванні. Ну, а найвигіднішу оренду в Миколаєві, Ви можете знайти у нас, у Вaby Service Миколаїв!