укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Колиска Fisher-Price
Колиска Fisher-Price
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Гойдалка Fisher-Price прокат в Миколаєві.

Американська компанія «Mattel» виробляє різноманітні іграшки та пристосування під торговою маркою «Fisher-Price». Вона стала відомою у всьому світі завдяки високій якості та безпеці використовуваних матеріалів. Крім цього, їх асортимент нас настільки великий і з кожним роком збільшується, щоб будь-які батьки змогли підібрати всі необхідні зручні електронні гойдалки для забезпечення процесу дорослішання, навчання та розвитку.

Особливості колиски Fisher-Price

Одним із необхідних предметів у будинку є колиски Fisher-Price, завдяки яким ваш малюк відчуватиме комфорт і спокій. Вони істотно уповільнюють життя мами, бо не потрібно буде щоразу сидіти над ліжечком малюка, захитуючи його, щоб він заснув.

Компанія позбулася економії часу для мами, яка в цей момент може зайнятися своїми справами або відпочити, поставивши колубельку поруч. Принцип її роботи полягає в автоматизованому пошуку малюка, який запам'ятовує мамині рухи, коли дитина ще знаходилася в утробі. Це не тільки сприяє його, але і надає відчуття комфорту, а значить, він швидше розвиватиметься і ростиме.

Колібель працює у двох напрямках і швидкостях:

1. З боку убік;

2. Вперед та назад.

Крім цього, існують 2 позиції для лежання, які допоможуть вкласти у приватне для нього положення, а також для кращого сну встановлено 8 заспокійливих мелодій та дуг, на яких розміщуються іграшки для корекції зору, підсилення уваги та розвитку. А для зручності мами існує можливість крутити колиску на 360 градусів, для зручного її положення.

Напрокат – ідеальний варіант

Дуже часто батьки не хочуть використовувати додаткові пристосування для купівлі необхідних просторів для їх зберігання, недостатнього фінансового становища або інших причин, в такому разі саме оренда (прокат) колібелі буде ідеальним варіантом. Наша компанія Baby Service (Миколаїв) готова Вам запропонувати вигідні умови придбання напрокат. Ви можете отримати коло Fisher-Price у будь-якому регіоні країни та використовувати його стільки, скільки знадобиться.