укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Улюблений зоопарк Fisher Price
Улюблений зоопарк Fisher Price
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь 1 місяць

500 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

16,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Електронні гойдалки Улюблений зоопарк Fisher Price прокат.

Прокат центру "Улюблений зоопарк", що вкачується, від Fisher-Price – це, вітаю, єдиний спосіб зробити життя дитині цікавіше, якщо в сім'ї скромний достаток. Ми пропонуємо сучасні конструкції, що мають міжнародний сертифікат якості, які отримали чудові відгуки у батьків з різних країн.

Як залучити дитину, яка ще самостійно не сидить і не ходити? Дитячі електронні гойдалки здатні подарувати масу позитивних емоцій малюка, а батькам – його чудову, беззубу усмішку та радісний сміх. Зверніть увагу на гойдалку "Улюблений зоопарк" від Fisher-Price.

Переваги

1. Конструкція працює від мережі та за допомогою батарейок: її можна взяти з собою до бабусі-дідуся, на відпочинок.

2. Гойдалки можна дитині знаходитися поруч із рідними, але при цьому «розвантажити» їх руками.

3. Яскравий мобіль сприяє розвитку концентрації уваги і захоплених рефлексів у чаді.Вся дитина не повинна привищувати 9 кг.

4. Залежно від типу налаштувань, управління укачування та музичний супровід допомагають дитині швидше заснути або весело проводити годину неспання. Для тих, хто привик вибирати, звертаємо вашу увагу на ще одну модель гойдалки Lovin Hug Graco

І батькам добре

Ваша дитина буде користуватися іграшкою так довго, як ви бажаєте. Вигідні фінансові умови з оплати оренди дозволяють значно заощадити порівняно з придбанням аналогічної моделі у роздрібному продажі.

Ми рекомендуємо товари у відповідності та з віком дитини. Особливо це зручно для молодих батьків, які набувають першого досвіду у вихованні дітей.

Коли дитина щаслива, її батьки спокійні і відчувають внутрішню гордість від того, що можуть повноцінно відновити потребу улюбленої крихти.

 

Народження хлопчика чи дівчинки – це завжди велика радість у сім'ї. Регулярно придбано одяг, дитяче харчування вимагають чималих витрат. Проблема з нестачею грошових коштів у сімейному бюджеті знайома багатьом сім'ям. Але ж дитині треба розвиватися.

Якщо ви не можете дозволити собі взяти гойдалку «Улюблений зоопарк», зверніть увагу на одну з моделей крісла-шезлонга: Комусь припаде до душі розвиваючий килимок. Більш лояльні фінансові умови не залишатимуть вашого малюка без чудової, розважальної, багатофункціональної іграшки.