укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Гойдалка 'Король Лев'
Гойдалка 'Король Лев'
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Гойдалка 'Король Лев' Bright Starts. оренда

Яскравий Стаутс «Король Лев»

«Безшумна гойдалка? Це щось новеньке!" – приблизно так озвучивши своє уявлення не один наш клієнт, який побачивши Bright Stauts «Король Лев», оренда якого порівняно невелика. А про електронне мозкове пристрій ви хочете дізнатися?

Міні-презентація качелі-колібелі

Завдяки застосуванню технології TrueSpeed, зберігаючи вибраний режим, пристрій самостійно підбирає параметри качання дитини в залежності від його ваги: ​​новонародженим малюкам включається обережне розкачування, а дітям старше пропонується рух з більшою амплитудою.

Comfort Recline надійно регулює положення малюка у двох положеннях. При цьому на його дзвінок у положенні напівлежачи діє мінімальна навантаження.
Невелика вібрація здатна принести користування харчовому тракту вашого чаду в наявності здуття і кількості (чому підтримано близько 90% усіх молодеців). Згадайте, як часто доводиться брати на руки малюка, прикладати до себе, щоб у нього в тварини вихли болі? Чи не краще взяти напрокат це корисне пристрій?
Сидіння зроблено у відео маленького матрацика з окремим підголовником. М'яка тканина не викликає подразнення на оксамитовій шкірі дитини.
В електронний блок вбудовано 11 мелодій. Під спокійні варіанти малюк швидко засипає, а більш енергійні ритми викликають у нього бажання активно підгортати ручками та ніжками. У підсумку отримуєте здоровий сон та фізкультуру. Звукова інтерпретація доповнена шумом води, що струмує, шелесту листя.
Гойдалки можуть працювати в безшумному режимі, так само як і в конструкції застосованої магнітної подушки (використовується розробка Whisper Quiet – що в перекладі означає «без скринок при русі»). Ця опція відмінно підійде діткам, які здрагують від будь-якого стороннього звуку.
Якщо дитина засипає повільно або мама хоче, щоб у стані його напівдроми гойдалки продовжували рух, можна встановити таймер на півгодини, годину або 45 хвилин. Потім механізм руху відключається і гойдалки зупиняються.

Всього 4 батареї по 1,5 В – і конструкцію можна брати з собою у подорож. Вам не потрібна в поїздках коляска, залишаються вільними мамині руки, а малюк самостійно вкачується і плює безтурботним сном. Гойдалки призначені для дітей вагою до 9 кг.
Гойдалки без труднощів укладаються на годину зберігання і транспортування, в розкладеному стані вони відразу набувають стійкості. Ніжки не ковзають на паркет, ламінат, лінолеум та інші напольні покриття.
Хочеться згадати ще про деякі принади пристроїв. Мобіль вистав дугою з іграшкою, яка при необхідності убирається. Кріпильні ремені фіксують положення малюка у 5-ти точках, створюючи найбільший рівень безпеки.

Буває, випадково щось проллється чи капне на сидіння. Завдяки знімному чохлу вдається швидко нейтралізувати загрязнення.

Покращена система Hybridrive дозволяє працювати двигуну в поточному режимі, що збільшує його термін служби.

Шезлонг є більш простою конструктивною версією порівняно з гойдалкою, його можна отримати у прокат за зниженою ціною. Фінансова економія спостерігається і при взятті в оренду килимка, на якому малюк лежачи досліджує цікаві предмети.