укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Bright Starts 2 в 1 'КОРІВКИ'
Bright Starts 2 в 1 'КОРІВКИ'
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Закачуючий центр Bright Starts 2 в 1

Крісло-гойдалка Bright Starts "Корівки" 2-1 оренда в Baby Service Миколаїв.

Для дітлахів вже стільки всього придумано, що, здається – здивувати буде складно. Хочу спростувати цю поширену думку. Американська компанія Bright Starts унікально дбає про малюків, пропонуючи інноваційні моделі крісел-качалок для дітей. Коштуватиме таке винахід у продаж в середньому від 4500 гривень, але його можна взяти і продати в Baby Service Миколаїв .

Вибір моделі

Ми скористалися послугами Baby Service Миколаїв, вирішили, що оренда допоможе нам оцінити якість електричної гойдалки і не приведе до великих витрат. Адже виріб можна взяти на коротку годину і потім повернути, якщо не понравилось.

Йдеться про моделі «Корівки». Бачили в інтернеті та інші аналоги цього виробника («Пташки», «ОВИЧКИ», «Веселе сафарі»), але чомусь вирішили з чоловіком залишитися на корівках. Можливо, вибір був зроблений через генетичні корені: наші бабусі-дідусі живуть у світах. А корова там – перша помічниця, що забезпечує мешканців природними продуктами харчування.

Що собою являє навчальний центр

Спочатку розповідаю про конструкції: вона складна, має м'який чохол із плюшу, доповнений тканинними ділянками. Якщо чохлі запакалися, їх легко зняти і помістити у пральну машинку, вибравши делікатний режим прання. Щоб не дряпати підлогу, на кінцях ножів і в місцях їх згинів встановлені пластикові накладки.

Зручне сидіння зроблено таким чином, щоб воно могло бути повернене на 180 °. Для малюка передбачено 2 положення: похилий і майже горизонтальний. Підвішений над головою мобіль (дуга з м'якими іграшками) дозволить зосередитись на ньому, що спостерігається за тваринами. Безпека дитини – дуже важлива річ. В наявності протиковзкий вкладиш і м'який підголовник. Спеціальний ремінь фіксує положення малюка у п'яти точках, при цьому скутість руху відсутня.

Як перетворити качання на дане задоволення

Напрямок качання вибирається вперед-назад або зліва-направо, для руху гойдалки передбачено 6 швидкісних режимів. Програма дозволяє вибрати бажаний для батьків режим тривалості вібраційного качання: півгодини, 45 хвилин, години. Дуже зручно таке кнопкове пристрій поставити на кухню, коли готуєш їжу.

Центр забезпечений музичним супроводом. Це чудово, адже у малюків із перших днів виробляється почуття ритму. Пропонується до прослуховування 8 мелодій і 3 природні шуми. Для тих, хто особливо розбере в музиці і хоче включити свою дитину самостійно записані дитячі твори, у конструкції є опція підключення смартфона або MP3-плеєра. Я поки цього ще не випробувала, але буде здорово включити синочку пісні мого дитинства та аудіоказки.

Щоб конструкція працювала, знадобиться блок живлення до мережі, що йде в комплекті та одна батарейка – типу D (для легкої вібрації). У розкладеному вигляді центр займає до 1м у діаметрі, тому він поміщається в'їзд.

Переваги

Що хочеться особливо відзначити?

Замочний пристрій, куплений або взятий у прокат, звільняє мамі руки. Якщо я нічого не займаюся господарством, то сідаю поруч із дитиною, дивлюся телевізор, журнальну періодику, в'яжу. Улюблений малюк бачить маму і він спокійний.
Щоб не рухати всю конструкцію, можна легко повернути гойдалку у правий чи лівий бік. Я не спокійний, коли дитина робить різкі рухи. Він надійно закріплений з обох боків і між ніжок, так що не випаде назовні.
Проблема із засипанням вирішилася. Малюкові комфортно, як на маминих руках, а тиха музика сприяє релаксації дитячої нервової системи. Якщо засипання на руках тривало не менше 30-40 хвилин, то у Bright Starts Корівки моєї дитини достатньо 10-15 хвилин після їжі, щоб міцно заснути.
Підсумок

Дитині крісло дуже понравилось. Нам знадобилося на пару тижнів поїхати до рідних, оренда закінчилася, крісло віддали. Малюк відчував занепокоєння, вередував, став погано всипати на руках. Повернувшись до своєї квартири, ми ухвалили рішення знову взяти навчальний центр напрокат у Baby Service Миколаїв.