укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Електронні качелі 4moms MamaRoo
Електронні качелі 4moms MamaRoo
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

450 грн

Користуєтесь 1 місяць

650 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

22 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Електронні качелі 4moms MamaRoo оренда Миколаєв.

І ось Ви стали мамою, можливо вперше, а можливо вкотре. Тим не менш, кожна розуміє, що для комфортного сну, дитині необхідне ліжечко. Але в такому випадку доведеться самостійно його укачувати подовгу, щоб він заснув. Завдяки закачуючому центру 4moms mamaRoo Ви не тільки спростите собі завдання, а й допоможете самому малюку швидше розвиватися і набирати силу.

Що являє собою навчальний центр 4moms mamaRoo

Закачуючий центр 4moms mamaRoo є не чим іншим, як удосконаленою кров'ю, що має безліч функцій та переваг. У неї ви можете укласти дитину з народження і до 1,5 років (максимально допустима вага дитини 11 кг). Автоматизована система дозволяє укачувати малюка в 5-ти режимах укачування і декількох напрямках:

1. Вниз та вгору;

2. Вперед і назад;

3. Вправо та вліво.

Це єдина модель серед виробників, яка має подібний механізм і є найкращою серед інших колібелів. Також є дуга з іграшкою, що концентрує увагу і 5 звукових мелодій (імітація звуків природи).

Стильний дизайн, а також можливість регулювання спинки дозволяють Вам більше години посвящатися іншим речам. У режимі сну Ви можете відпочити разом з малюком або зайнятися іншими справами, а у сидячому положенні Ваш малюк буде весело грати з іграшками, завдяки цьому ременям безпеки не випаде.

Наші пропозиції

Ми є компанією, яка пропонує взяти напрокат центри, що закачують, щоб полегшити життя мамі та дитині. Ви можете користуватися ним стільки, скільки буде в цій потребі. Перевагою оренди є можливість не зберігати в подальшому колубельку, що суттєво спрощує, адже Вам не потрібно думати, куди її дівати чи продавати.

Baby Service Миколаїв, що надає напрокат промов і пристроїв, вкрай необхідних мамам для їх комфортного життя. Оренда центру, що вкачує, здійснюється досить швидко, для цього Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за нашими номерами і зробити замовлення. Ми доставимо в зручний час або ви зможете самостійно забрати у нас.