укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Lovin Hug Graco от сети
Lovin Hug Graco от сети
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Центр Lovin Hug Graco від мережі в Миколаєві. Прокат електронних гойдалок Graco.

Електронні гойдалки в останні роки все більше привертають увагу батьків. І це правильно, адже наявність габаритної іграшки, яка робить мамині руки вільними, а татові дозволить дивитися ввечері телевізор, виручає не одну сім'ю. А ви чули про такі послуги, як прокат іграшок та дитячих товарів? Давайте на одному з прикладів дивіться, що пропонується і наскільки це вигідно.

Гойдалки Graco Lovin Hug – безпечні, м'які, на стійких ножових опорах, вони допомагають мамі займатися справами, не втрачаючи контакту глядача з малюком. І коли він доведеться вийти в іншу кімнату або на кухню, дитина залишається «під наглядом» електронної няньки.

Ще одним цікавим товаром цієї групи качають під назвою «Улюблений зоопарк» від американського виробника Fisher-Price.

Чим цікаві іграшки

1. Розкладна конструкція дає можливість зберігати гойдалки на ніч і брати з собою в поїздку вага дитини до 13кг.

2. Спінку встановлюють в одному з 4-х запропонованих положень: від горизонтального до трохи похилого, тому малюка можна укладати в гойдалку вже в перший місяць народження.

3. Підставка для гри розрахована на дітей трохи старших. Вона швидко знімається, щоб малюк міг зайняти комфортне положення лежачи.

4. М'які іграшки мобільна починають крутитися, коли гойдалки наводяться в дію. Стаційарність положення малюка забезпечується 5-титочковою системою фіксації ременя, тому при будь-якій амплітуді розкачування він не випаде назовні.

5.Розні швидкості дають можливість обрати оптимальний режим, при якому дитині буде комфортно: під час неспання гойдалки будуть рухатися швидше, у період засипання чада – у більш спокійному темпі. Також блок вібрації допоможе при кількості у тварині.

6. М'яка музика, що ллється, не злякає малюка. Введений додатковий «природний» шум (шурхіт листів, звук буркливої ​​води) дозволить дитині швидше розслабитися і заснути.

Мати, не купуючи

Пізнання навколишнього світу для малюка відбувається за допомогою іграшок. Яскраві, міцні та безпечні, вони привозяться в основному з інших країн, тому коштують недешево. Коли приходиш із дитиною до магазину, його ручки тягнуться буквально до шкірного товару. А батьківський гаманець – не безрозмірний.

Якщо вам понравилися гойдалки, то не потрібно поспішати витрачати гроші, купуючи дитячі товари за повну вартість. Розумним рішенням стане можливість отримати вироби на час використання. Внесений авансовий платіж (для кожного товару він різний і прорахований з урахуванням фінансових можливостей клієнтів) зберігається на балансі замовника і витрачається за мірою оплати оренди . Невисокі ставки дозволяються за рахунок одноразового внесення коштів за допомогою іграшок кілька місяців. Потім дитина виростає, взятий напрокат товар повертається до магазину, а у дорослих «не болить голова», куди подіти іграшки, які дочці чи синові вже нецікаві.

Допоможемо кожному

Вам не набридло щодня вкачувати малюка, нервує від того, що він капрізничає і не хоче закривати очі? Ви з тою дивіться на те, що дитина постійно проситься на руки, а домашні справи при цьому залишаються не виконаними? Візьміть напрокат гойдалку Graco Lovin, в якій ваш крихітний грудочку щасливий почуватиме себе відмінно.

Рекомендуємо також більш демократичне за ціною оренди крісло-шезлонг і дозволяє активно розвивати килимок.

Компанія B aby S ervice закуповує тільки нові товари, тому батьки довільні їх якості (див. відгуки). 10 років тому подібний сервіс був вперше організований в Україні, а сьогодні Миколаїв став ще одним містом, де батьки отримують у користуванні розвиваючі іграшки та корисні товари для догляду для малюків. Бажаємо вам не віддавати своєму дорогому чаду в задоволення грати чудову продукцію імпортного виробництва!