укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Практичні поради мамолога.

                                                                             Груди під знаком кохання.

Чесно відповісти собі на запитання: коли ти останній раз поважно розглядала свої груди? Сьогодні вранці, беручи душ, чи в магазині жіночої білизни, приміряючи новий бюстгальтер? Можливо, ти вважаєш, що символ твоєї жіночності міг би бути більш досконалим (пишніше, скромніше, округліше і т. д.) і навіть готовий привести його "в...

 

...відповідність" найрадикальнішим методом? Не поспішай. Твоє тіло заслуговує на те, щоб ти його приймала і любила таким, яким воно є. А твої груди потребує в такому трепетному відношенні. дякую вона тобі відповіді.

Бережи змолоду! Гарні груди – це не лише символ жіночості та материнства. Вона також повинна бути предметом постійної уваги та вашої неустанної роботи. Молочні залози починають формуватися у підлітковому віці, причому, до ужасу їхньої володарки, не одночасно! Потім вони "наздоганяють" іншого друга, набувають красивої форми, і привід для занепокоєння зникає. Але, на жаль, не завжди! Зберегти погруддя таким, яким він був у юності, дуже непросто. Все, що відбувається з тобою, так чи інакше, відбивається на стані твоїх грудей.

Якщо ти вирішила позбавитися від зайвої ваги, то зверни увагу, що швидке схуднення відразу позначиться на зовнішньому вигляді свого бюста: груди зменшитися і стануть менше пружними. Ось чому до стрункості потрібно йти поступово. При цьому бажано робити спеціальні вправи для молочних залоз та накладати спеціальні маски. Щоб груди не відчували недостатню вологу (дуже важливо для її нормального функціонування та профілактики стійких явищ), потрібно пити достатньо води: як мінімум 1,5 літра на день (не рахуючи соку та чаю).

Підбираючи бюстгальтер, звертайте увагу не лише на ті, наскільки він гарний та модний. Твоїм грудям потрібна не тільки гламурна штучка, а перш за все зручна підтримка. Бюстик не повинен занадто підняти залізо, а бретельки не повинні впиватися у тіло. Для зайняти танцями чи фітнесом підберіть зручну модель, яку не буде здавлювати і при цьому занадто м'яко підтримувати залізо. Найкраще, якщо бюстгальтер виготовлений із натуральних матеріалів.

Секрети дієти для здоров'я грудей. Ти помиляєшся, якщо ти вважаєш, що твоїм молочним залозам байдуже, то ти їси. Гормональний дисбаланс, який такий небезпечний для грудей, може викликати неправильне харчування, оскільки деякі продукти здатні знизити рівень андрогенів та підвищити рівень естрогенів. Збігай тварин жирів, копченостей та рафінованих продуктів, вживай більше злаків, овочів та фруктів.

Особливо корисні столові буряки і всі види капусти (містять антиканцерогенні речовини), а також морква (багата каротинам). Якщо напередодні менструації груди хворобливі, обмежте потребу в каві. У жінок, які надмірно захоплюються цим напоєм, підвищується ризик фіброзно-кістозних захворювань. Цьому сприяють ті, що містяться в каві (зокрема кофеїн). У другій половині менструального циклу краще віддати перевагу чаю – зеленому чи трав'яному. Пий більше свіжовіджатих соків, фруктових морсів, компотів із сухофруктів.