укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Зважування малюків при контролі вигодовування

Чимало матусь непокоїть один питання - як дізнатися, що ваш малюк отримує достатньо молока і правильно прибавляє у весі?

 

 

 

Щоб правильно звісити маленьку дитину, необхідно для початку поставити ваги на тверду рівну поверхню. Перш ніж почати зважувати малюка, значення ваги необхідно встановити на відмітку 0.

Не включаючи ваги, ви стелите пелюшку на чашу терезів, (щоб вирахувати вагу дитини без урахування пелюшки, потім натисніть функцію TARA), а потім покладіть малюка на чашу терезів. При цьому його необхідно підтримувати за голову та поясницю. Щоб дитина в момент зважування лежала спокійно, дайте їй годину освоїтися. Йому можна заспівати пісеньку.

Найоптимальніше зважування - раз на тиждень. За цей період ви побачите, скільки ваш малюк додавши до ваги. Можна звичайно зважувати перед годуванням і після годування, щоб дізнатися, скільки малюк з'явився, але найчастіше такі показання будуть неточними. Для того, щоб отримати більш точні показання маси дитини, його бажано зважувати максимально не рухомим (під час сну, або добре сповивати).

На самому ділі часті зважування не показують реальної інформації про динамічний набір ваги. Малюка краще зважувати в одну годину, після пошкодження кишечника та січового міхура і бажано натще. Звичайно, з немовлятами важко дотримуватися цих правил, але все ж таки варто постаратися, щоб отримати бажаний і точний результат. Щоправда, це не стосується контрольного зважування для визначення кількості з'єднаного молока. В цьому випадку малюка слід зважити до годування і після годування, причому в тій же одежі.

Регулярні зважування допомагають визначити фізичне розвиток дитини і в разі потреби одночасно внести корекцію в раціон малюка для її нормального розвитку.

Якщо вам порадивши педіатр контролювати вагу вашого малюка, то не пишіть купувати ваги в магазині, а саме час брати ваги на прокат. Це зручно та економічно для сімейного бюджету. Так як користуватися вагами вам доведеться не більше ніж місяць чи два.