укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Чим вигідним є прокат дитячих товарів для мам? П'ять 'за' на користь оренди!

Мама завжди хоче дати своєму дитині найкраще. Але, на жаль, справді хороші речі стоять дорого, а користуватися ними малюк буде зовсім недовго.

Що робити? Витрачати величезні суми, а потім спробувати продати вдвічі дешевше? Чи обійтися недорогими китайськими підробками?

ні! Найвигідніше брати дитячі товари в оренду. І підтверджені цим є, як мінімум, п'ять доказів.

Вперше прокат дитячих товарів – це вигідно!

 


Малята ростуть дуже швидко , і не будь-яка мама готова віддати кругленьку суму за річ, якою малюк буде користуватися 1-2 місяці.

Оренда вирішує цю проблему за два рахунки. Якісна та корисна річ в ідеальному стані обійдеться вам у 5-6 разів дешевше. А це, погодьтеся, хороша економія сімейного бюджету.

По-друге, будь-який товар стає доступним!
Деякі іграшки та аксесуари мають таку високу ціну, що на покупку приходять або довго відкладати (є ризик, що малюк вже переросте), або брати в кредит.

Оренда дитячих товарів, у середньому, обходиться в 2-10 гривень на день, а це навіть менше, ніж кредитні відсотки банку!

По-третє, Ви даєте своїй дитині тільки краще!
Компанія Baby Service пропонує вам прокати товари від іменних виробників ( CHICCO, Tiny Love, GEOBY, Fisher Price та інші ). Усі товари відносяться до категорії кращих та повністю виправдовують свою репутацію.

Користуючись послугами оренди, Ви легко можете отримати свої малюнки десятком відмінних іграшок, а заплатити як за купівлю одного.

По-четверте – немає захаращеності!
Товар за непотрібністю просто лежить і збирає пилку? завжди ніколи не станеться з товарами на прокат! Ви використовуєте лише стільки промов, скільки необхідно, і можете використовувати в будь-який момент, коли вона стане непотрібною.

У п'яти, оренда дитячих товарів – це захист від ризиків.
Буває так, що малюк на відрізку ви користуєтеся шкодою речей. Наприклад, спати в ліжечко,
сидіти у шезлонгу або рюкзаку-кенгуру; не хоче грати новою іграшкою (не сподобалась).

У мами залишається два виходи: або шукати комусь продати (звісно, ​​​​за меншою ціною); або залишити, сподіваючись, що дитина ще «вирішиться». Як показує практика, ні той, ні той варіант на 100% проблему не вирішує.


І останні – бують речі, які потрібні буквально на кілька разів.
Дитячі ваги, інгалятори, молоковідсоси купують їх абсолютно безглуздо, бо сумарна вартість їхнього різного використання – захмарна.

 

Ось тому, якщо Ви живете в Миколаєві, любите балувати свого малюка якісними пропозиціями та іграшками і, звичайно ж, цінуйте розумну економію – ласкаво просимо у Baby Service Миколаїв - місце, де розміщуються всі матеріальні цілі!