укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Мамі на замітку.

А знаєте чи Ви що...

Жінка, яка годує новонародженого грудним молоком, за 150 годин виділяє 45 літрів молока. Добова порція грудного молока у стадії інволюції містить 60 добових доз імуноглобулінів, необхідних у добу дорослого людину для збереження здоров'я;

 

тривалість годування груддю дитини понад 2-х років впливає на здоров'я не тільки його імунної системи у дорослій житті, але й інших органів та систем. У дівчаток-на здоров'я репродуктивної системи, здатність легко зачати, легко виносити та легко народити дитину. У хлопчиків-на здоров'я кістково-м'язової системи, здатність приймати та носити без ушкодження здоров'ю.

Кормлення грудей є відмінною профілактикою раку грудей. Причому як самої матері, так її дочки. За твердженням вчених, грудне вигодовування зменшує ризик освіти злоякісної опухоли молочної залози. Також грудне вигодовування покращує репродуктивні функції жінки.

Одні груди в середньому важать 0,5 кг, що становить 1% від загальної маси тіла жінки (у середньому). Крім того, в обох грудях жінки міститься 4-5% жирових клітин по відношенню до їх загального числа в організмі. У жіночих грудях одне і те ж кількість нервних закінчень поза залежністю від її розміру. Тому маленькі груди більш чутливі, а великі потребують більш тривалої стимуляції для збудження.