укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Можливість лікування гомеопатією.

Це цілком науковому методу понад 200 років і він допоміг оздоровити мільйонам. Адже гомеопатія лікуватиме не окремо взяту хворобу, а людини в цілому. При цьому вона має протипоказання і побічні ефекти.

 

 

Основа гомеопатичного лікування – це активація власних захисних сил організму. Маленькі цукрові кульки, що втілюють для більшості з нас гомеопатичне лікування, у деяких людей не викликають нічого, крім скепсису. Однак результати їхнього дії вражають, варто тільки спробувати.

Традиційна медицина відкриває хворобу тільки тоді, коли її розвиток досягне руйнування тканин. Звідси і спеціалізація лікарів, кожний з яких відповідає лише за свою частину тіла. При лікуванні органу, а не організму в цілому, відбувається місцеве захворювання хвороби, а сама хвороба починає шукати вихід в іншому органі. Гомеопатія пропонує інший підхід. Вона лікує людину як ціле, у ній немає. і не може бути спеціалізацій. Класична гомеопатія об'єднує у загальну картину симптоми самих різних хвороб. І ця картина обов'язково включає психологічні характеристики пацієнта.

Гомеопатія опирається на реально існуючий у природі закон подобія. Він говорить: даного конкретного хворого вилікувати тільки те ліки, яке здатне у здорового людини викликати подібну хворобу. Цей закон був створений Самюелем Ганеманом, німецьким лікарем та вченим, понад 200 років тому. Він відчував на собі понад 30 гомеопатичних препаратів, детально описуючи їх дію на свій організм. Протягом 50 років він проводив досвід роботи із сотніми препаратами та залишивши записи своїх спостережень про їхню дію на тіло людини.

З того часу лікарі - гомеопати позначають мету ліки з викликати у хворого штучну хворобу, за симптомами, що схожі з його захворюванням. Як правило, штучна хвороба сильніша за природну, і під впливом першої справжньої хвороби людина виходить з організму. Медикаменти можуть захистити нашу внутрішні середу більш швидким темпом, ніж темп роботи наших внутрішніх очисних систем. Сучасні лікарські засоби можуть сприяти екологічній кризі внутрішнього середовища організму. Усі ці негативні моменти добре відомі лікарям, тому думаючі фахівці намагаються застосовувати альтернативні методи лікування (гомеопатію, фітотерапію).

Гомеопатія дає можливість уникнути шкідливих побічних дій. Це дуже актуально як для малюків, так і для мам, а також для вагітних. На думку багатьох педіатрів, гомеопатія ефективніша саме у дитячому віці, тому що організм краще реагує на препарати. Гомеопатія не має побічних дій. Значить, не загрожувати ускладнень та алергії. На думку британського – педіатра Дональда Фубістера, вилікувати можна практично всі дитячі захворювання, як у острах, так і у хронічних стадіях.

Потрібно також зрозуміти, що похід до гомеопату – не разова акція, а тривалий процес. Навіть якщо ви йдете до спеціаліста у профілактичних цілях. Оптимальна схема виглядає так: спостереження гомеопатом – педіатром дітей до 1 року життя – 1 – 2 рази на місяць; від 1 року до 3 років – 1 раз на 3 місяці; далі - 1 раз на 6-12 місяців.

Згадайте, що будь-яке лікування – у тому числі і за допомогою гомеопатичних засобів – можливо тільки за призначенням лікаря.

Не рекомендується купувати готові гомеопатичні препарати в аптеках без консультації лікаря.
Не варто лікувати всі розлади організму лише гомеопатією.

                                  Краще витратити годину на профілактику, аніж на "пожежне" лікування.

За питаннями та консультаціями та лікуванням звертайтесь до лікаря – гомеопату вищої категорії Запухляк Наталія Олександрівна м. Миколаїв Медичний центр "ПАНАЦЕЯ" запис за телефоном (0512) 47-14-14.