укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Лампи для лікування жовтушки

Новинка

Лампи для лікування жовтушки
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1350.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

135 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда лампи від жовтушки для новонароджених у Миколаєві.Напрокат лампа для фототерапії.

Лампа для лікування жовтяниці новонароджених: мінус стресу, плюс здоров'я!

Фізіологічна жовтяниця у новонароджених може виникати з кількох причин: резус-конфлікт між мамою та малюком, недоношеність, родові (навіть незначні!) травми чи інфекції, перенесені вагітною. Маля тільки починає свій життєвий шлях, - а вже така неприємність!

Але не переживайте, позбавитися цього можна, і цілком швидко (всього за 96 годин!). Звісно, ​​лише у тому випадку, якщо у Вас є лампа від жовтушки. Напрокат у Миколаєві, до речі, взяти її – тепер простіше. І все це завдяки Baby Service!

Лампа від жовтяниці новонароджених в оренду. Для чого вона?

Жовтяниця новонароджених починає проявляти себе вже на 2-4 день після народження. А з пологового будинку, як правило, виписують на 3 добу. Комусь пощастило, і високий рівень білірубіну, разом із усіма наслідками, помітили одразу – продовживши перебування у пологовому будинку до 5-7 днів. А якщо вас уже виписали? Або у Вас народився хлопчик (доведено, що хлопчики хворіють на жовтяницю довше)? Їхати до лікарні, так би мовити, із «корабля на бал»? Знову потрапляти у стресову ситуацію, ще не відійшовши від минулої? А чи не краще все зробити вдома? Тим більше, що це цілком можливо, якщо ваш педіатр дав висновок, що жовтка протікає в легкій або середній формі, і інших відхилень немає.

П'ять плюсів співпраці з Baby Service для Вас!

І так, якщо Ви все-таки схильні пройти цей шлях вдома, ми хочемо Вам розкрити невеликий секрет:

По-перше, купити лампу для лікування жовтяниці дуже дорого. Тим більше що потрібна вона Вам буде терміном на 3-7 днів, не більше. Навіщо вкладати кругленьку суму, якщо у нас ви можете взяти напрокат (у Миколаєві чи в інших містах) нову, якісну лампу з лічильниками або без, всього за 85-120 грн. на добу (плюс 800 грн. застави, які після Вас і повертаються?)

По-друге, ми ж її вам і доставимо за бажання. Лампа для лікування жовтяниці – неймовірно тендітна, і транспортувати її необхідно дбайливо, наче вазу з дорогогірського кришталю.

По-третє, взявши в оренду лампу саме у нас – Ви отримуєте прилад із «лікувальною дією», а не просту «світилку». Ресурс лампи – 8000 годин, лікувальний – всього 2000… Усі наші лампи «молодші» 1900 годин, і це ми можемо Вам гарантувати!

По-четверте, у нас є і лампи напрокат із лічильниками (часизнаходження малюка під лампою та лічильник відпрацьованого ресурсу). А це вже – не порожні слова, а можливість переконатись у чесності на практиці!

І, насамкінець, п'яте, Baby service розуміє, що таке бути МОЛОДОЮ МАМОЮ, ЯКЮ ТІЛЬКИ ЩО ВИПИСАЛИ З ПОЛОГОВОГО ДОМУ!

Незвичний ритм життя, складна фізіологічна та психологічна перебудова, розгубленість та неймовірне хвилювання за найдорожче у житті – свого довгоочікуваного малюка, який явно «не за нормою» жовтий, роблять свою справу. Тому з нами достатньо зв'язатися телефоном, і ми швидко прийдемо до Вас на допомогу!

Жовтяниця – це неприємно, але цю проблему швидко вирішить лампа для лікування жовтяниці у новонароджених напрокат. Ми ж просто допоможемо Вам взяти її в оренду на найвигідніших умовах, недорого і без зайвого клопоту! Все, що Вам залишиться - просто приділити своєму новонародженому щастю трохи більше часу ... Але це буде вже приємний клопіт!