укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Бактерицидна лампа безозонова
Бактерицидна лампа безозонова
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

300.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

200 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

10.00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда бактерицидної лампи уф в Миколаєві.

Все життя, матері дбають про своїх дітей, роблячи їх життя безпечним. І, звичайно ж, з перших днів діти потребують цього найбільше. Після народження, ніжна шкіра малюків схильна до впливів зовнішнього середовища, а крім цього безліч бактерій, інфекцій, з якими доведеться зіткнутися малюку вперше, можуть згубно вплинути на його здоров'я. Тому, перш за все після народження, варто подбати про можливість максимально убезпечити дрібненьке і приміщення, в якому він перебуватиме більшу частину часу, зростатиме і розвиватиметься, а також гратиме.

Перевага бактерицидних ламп

Принцип роботи лампи (її ще називають кварцова лампа) полягає у знезараженні предметів та повітря безпечним способом за допомогою УФ-променів, оберігаючи від розвитку бактерій та мікробів, нейтралізуючи неприємні запахи. Це дозволяє запобігти застудним та інфекційним захворюванням, а також виникнення алергічних реакцій у майбутньому, навіть розвиток ракових клітин на шкірі.

Наша компанія Baby Service Миколаїв пропонує орендувати бактерицидну лампу, яка допоможе зробити приміщення безпечним та комфортним для нового члена сім'ї. Крім того, завдяки використанню такої лампи Ви зможете навіть знезаражувати фрукти, якщо поставити її на кухні. Її зручно використовувати, а для того, щоб розібратися Вам не знадобиться інструкція, досить просто включити її і через певний час вимкнути, після чого провітрити приміщення.

Також для Вашої зручності наша компанія Baby Service подбала та розробила спеціальне кріплення, яке допоможе встановити лампу в будь-якому зручному для Вас місці та положенні.

Переваги роботи з нами

Взяти напрокат лампу Ви зможете як на тривалий час, так і на кілька днів. Це допоможе Вам суттєво заощадити сімейний бюджет на покупці, або дасть можливість придбати таку необхідну річ у будинку, коли Ви, наприклад, живете у невеликому містечку та в ньому немає такої лампи.

За кілька років роботи, ми стали однією з найпопулярніших компаній, які суттєво допомагають мамам полегшити життя та ростити та розвивати дитину в комфортних умовах. Наші клієнти залишаються дуже задоволені сервісом і завжди, спробувавши самостійно, радять нас друзям та знайомим, тому що тільки у нас великий асортимент, що постійно поповнюється, вигідні умови оренди та якісна продукція.