укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Установка від жовтушки (без лічильника)
Установка від жовтушки (без лічильника)
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1400.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

140 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда установки від жовтушки в Миколаєві. Фототерапія для новонароджених Миколаїв.

Всі ми знаємо, що у 60-70% новонароджених дітей на 3-4 день після народження може з'явитися жовтяниця. Пов'язано це з незрілістю дитячого організму та обміном таких речовин як білірубін. Це досить часто зустрічається і з часом минає.

Серед заходів, що входять до комплексу лікування малюка від жовтяниці, які вам можуть призначити лікарі, найчастіше зустрічається фототерапія. Звичайно ви можете провести сеанси фототерапії у фізкабінеті вашої поліклініки або в умовах стаціонару, але набагато зручніше проводити ці сеанси вдома, не піддаючи малюка додатковому стресу, занепокоєнню і не засиджуючись в чергах поліклінік.

Служба прокату дитячих товарів Baby Service Миколаїв пропонує батькам, які бажають провести сеанси фототерапії у себе вдома, скористатися нашою установкою від жовтяниці (без лічильника), взявши її на прокат. У нашій установці від жовтушки (без лічильника) застосовуються лампи провідних світових виробників Philips та Osram. Дотримуючись невеликих рекомендацій, ви зможете швидко позбавити вашого карапуза цієї неприємної проблеми. Головне дотримуватися запобіжних заходів і пройти інструктаж у лікаря. Не наближати дитину до лампи ближче, ніж необхідно використовувати захисні окуляри для вічок.

Віддавайте перевагу оренді установці від жовтушки від служби прокату дитячих товарів Baby Service Миколаїв та проводіть необхідні процедури в домашніх умовах!

У нас відмінний сервіс та доставка, багаторічний досвід роботи та безліч вдячних клієнтів! А наші умови прокату лампи від жовтушки вас приємно здивують! Будьте здорові! А служба прокату дитячих товарів Baby Service Миколаїв з радістю вам допоможе!