укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Монітор дихання Snuza Hero
Монітор дихання Snuza Hero
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1000.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

450 грн

За 2 тижні:

590 грн

Користуєтесь 1 місяць

780 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

26,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Монітор дихання Snuza Hero взяти у прокат у Миколаєві.

Монітор дихання Snuza Hero

Snuza hero ви можете придбати у нас за 4500гр

Апное… Як захистити дитину, яку виношуєш з такою працею, від серйозного захворювання? Чи можна заздалегідь запобігти появі ускладнень на генетичному рівні? Багато непізнаного у сфері мозку і клітин неможливо знайти конкретні рішення. У той час як лікарі-генетики, біологи та інші фахівці займаються розробками нових препаратів та технологій, батькам доводиться прямо зараз боротися за збереження життя коханих, довгоочікуваних малюків.

Причини появи Синдром обструктивного апное сну полягає у тимчасовій зупинці дихання. Це спостерігається у 3% новонароджених малюків. Блокування дихальних шляхів викликається спаданням м'яких тканин у горловій задній частині. Цьому можуть сприяти збільшені мигдалики та аденоїди, слабкий імунітет, вроджена алергія, анемія, прийом вагітною жінкою та дитиною сильнодіючих ліків, отримання внутрішньочерепної травми, захворювання крові.

Помічено, що особливо часто нічне апное виявляється у недоношених немовлят, у яких діагностовано хворобу Дауна чи ДЦП. Небезпека затримки дихання виражена у блокуванні подачі повітря у легені. Тому батькам необхідно регулярно під час сну дитини дослухатися до частоти дихання.

Якщо ваше спляче маля часто кашляє, регулярно похропує, дихає з нерівномірним часовим інтервалом, багато прокидається і сильно потіє - це сигнал для проходження медичного обстеження.

Що робити ?

Яке пропонується при апное лікування? Якщо для дорослих придумана сипап-маска, то дітям ніяких пристосувань на обличчя не надягають. Батьки, бабусі та дідусі, виснажені нічними чуваннями біля ліжечка новонародженого, не можуть повною мірою дарувати любов і радість маленькому члену сім'ї. Постійне занепокоєння призводить до нервових порушень та скандалів у сім'ї.

На фармацевтичному ринку України з'явився інноваційний прилад. Монітор дихання Snuza Hero відстежує параметри м'язової енергії, трансформує їх у електричний сигнал і зіставляє отримані значення з оптимальними.

На варті маленького життя

Snuza Hero не вимагає індивідуального налаштування. Він фіксується на кліпсу на животі немовляти, щільно прилягаючи до памперсу. Користувачі можуть самостійно вибрати час увімкнення сигналу тривоги (через 15, 18 або 20 секунд). Налаштування приладу дозволяє встановити режим підтвердження вдиху тихим звуком.

Пристрій намагається спочатку відкоригувати завмерло дихання за допомогою вібраційного поштовху. Це сприяє виходу дитини зі стадії глибокого сну та провокує бажання зробити черговий вдих. Якщо спроба виявилася безуспішною, увімкнеться вібропривід, що подає звуковий та світловий сигнали. Побоювання, що нічне апное можна пропустити, безпідставні: активується сигнал гучністю 85 децибел.

Апарат безпечний для дитини, його діючим елементом є п'єзоелектричний датчик, закритий пластиковим ковпачком.

Особливості використання приладу, що бореться із синдромом апное

"Запуск у роботу" легень (за рахунок вібростимулятора).
Однієї батареї вистачає на 12 місяців роботи приладу.
Захисний корпус надійно оберігає чутливу "начинку". З монітором дихання можна годувати дитину, тримати її на руках.
Механічна безпека. У приладі немає гострих кутів та дряпаючих елементів. Він одягається у перші дні життя дитини, повністю контролюючи дитяче апное.
Комбінування відеоняні та Snuza Hero дозволить залишити дитину в кімнаті самої, щоб зайнятися виконанням домашніх справ. Додатковою особливістю є використання приладу, коли він потрібний лише одному з двійнят. Апарат повноцінно функціонує, коли дитина спить в одному ліжку з мамою.

Щоб купити snuza hero, звертайтесь до нас . Для тих, чий бюджет не розрахований на придбання імпортного пристрою, пропонуємо взяти його в оренду. Наша компанія Baby Service (м. Миколаїв) готова надати у користування монітор дихання на прийнятних умовах.