укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
СТРИБУНЦІ 'Тропічний ліс'
СТРИБУНЦІ  'Тропічний ліс'
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За 2 тижні:

250 грн

Користуєтесь 1 місяць

390 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

13,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат Прокат Стрибки 'Тропічний ліс' в Baby Service Миколаїв. Комфортні умови прокату, можлива доставка по місту. Користуйтеся не купуючи!Тропічний ліс' у Миколаєві.

             Прокат міста Миколаєва пропонує  СТРИБУНЦІ  Fisher-Price «Тропічний ліс».

   Якщо у вас дуже активний малюк, то ви обов'язково маєте взяти в прокат ці унікальні пригунки.Ця інтерактивна іграшка нагороджує стрибки малюка вогнями, звуками та музикою. Над головою шиляються пальми, а з листів з інтересом на малюка дивляться папуга та жаба.

Тигреня грає разом з малюком у хованки, а на музичній галявині малюку буде цікаво знайомитися зі слоненяткою, папугою та мавпочкою. На вашого малюка чекає багато сюрпризів, і він усіх їх може переглянути чарівний кріслу, який повертається на 360 градусів.

Батьки можуть так само весело провести час із малюком. Подивіться, як малюк весело грає і пригає (стрибки активізують вогні та звуки тропічного лісу) зі всіма іграшками навколо - і над головою - при цьому сидіння крутитись, що дозволяє малюкові стрибати вільно та безпечно.

Малюк може розкручувати барабан, щоб активувати вогні та музику. Можна плескати по візит тропічні жаби. А якщо розкрутити ящірку, то вона видає звук тріскачки; ударяє по мавпі, щоб розкрутити її. Поперечина з намистинами розтягнути малюка. М'яке покриття пружини оберігає його пальчики.

У пригунках 3 варіанти висоти, які допомагають підібрати кожного індивідуально. Будь-якому малюкові сподобаються такі яскраві пригунки, в яких є багато яскравих іграшок, які так цікаво смикати, натиснути, покрутити, до того ж музичний і зі лампочками, що світяться!

Приходьте до нас у прокат і користуйтеся нашими послугами, не купую!