укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
СТРИБУНЦІ 'Тропічні друзі'
СТРИБУНЦІ  'Тропічні друзі'
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

500.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За 2 тижні:

250 грн

Користуєтесь 1 місяць

390 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

13,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Напрокат т стрибунці 'тропічні друзі'.

                                   Напрокат  стрибунці тропічні друзі в Миколаєві .

Якщо Вашому карапузу стало нудно просто лежати в манежику або шезлонгу, Вам однозначно варто взяти напрокат пригунки " Тропічні друзі" . Такі пригунки ідеальні для використання з 3 місяців, коли малюк у стані вже сам тримав голову, і до досягнення 12 кг ваги. Оренда пригунків "Тропічні друзі " допоможе малюкам навчитися підтримувати і захоплювати, з користю для розвитку, проводити рік з іграми.

 Стрибунці  "Тропічні друзі" – найкраща няня для кожного малюка

Пригунки "Тропічні друзі" діють у правильному формуванні опорно-рухового апарату та осі, розвивають дрібну моторику дитячих ручок, здатні виробляти навички логічного мислення та пізнання навколишнього світу через навчання звукам, кольорам та фігурам. Запропонований напрокат пригунки «Тропічні друзі» оснащений різноманітними розвиваючими іграми, які крутяться елементами, міні-столом для ігор, музичною накладкою, дугами, сферами, геометричними елементами, а отже, вашому малюкові цікаво буде грати в таких пригунках.

Взявши в оренду  стрибунці  "Тропічні друзі" Ви будете приємно здивовані продуманою до дрібної конструкції вироби. Так, завдяки регулюванню по висоті сидінням та панелям, їх можна відрегулювати з максимальним комфортом у відповідності з дитячим зростанням. Крім цього, сидіння повністю обертається навколо вашої осі, тож карапузу буде легко дотягнути до всіх іграшок.

Для забезпечення безпеки малюків, пригунки «Тропічні друзі» не мають гострих кутів, а пружини натягування обшивки текстильного захисту надійно захищають дитячі ручки від пошкодження в процесі гри. Музична панель легко миється, а знімну сидіння можна переглядати в пральній машині.

Оренда  стрибунців "Тропічні друзі" – радість для кожного малюка!