укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Конячка-стрибунки від 8 місяців до 3 років Моя маленька поні.
Конячка-стрибунки від 8 місяців до 3 років Моя маленька поні.
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

250.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

60,00 грн

За тиждень

125 грн

За 2 тижні:

160 грн

Користуєтесь 1 місяць

210 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

7,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Прокат конячка -стрибунки моя маленька поні.

Шановні клієнти Baby Service Миколаїв! Представляємо вам новинку у нашому прокаті. Конячка-качалка від Tek Nek.

Конячка-гойдалка - чудова м'яка гойдалка, яка не залишить байдужим не одного малюка. Ця чудова м'яка бежева конячка з великими очима стане улюбленою іграшкою Вашого малюка. Її можна катати або сідати верхи і качати самому.

Качаючись на милій конячки, ваш малюк може триматися за пластикові ручки на голові конячки. З такою конячкою, Ваша дитина буде знаходитися завжди в русі, що піде йому на користування. Каркас і ручки конячки-качалки зроблені з пластику, а саме тільце з м'якого текстилю. Ця конячка має стійку конструкцію, тому що дуже важливо для вас батьків. У цій лошадці-качалці ваш малюк не перекинеться і не травмується.

Цю конячку-качалку можна починати використовувати з 8 місяців. Помістивши малюка в зручне сидіння з бампером-обмежувачем, і зайнятися своїми справами (і ви також будете спокійні за його безпеку). А тим часом ваш малюк похитуватиме собі сам, і отримуватиме дитячу радість і сіяння очей.

Коли малюк трохи підросте і навчиться впевнено сидіти без підтримки, бампер можна буде взяти, надаючи в дитині більше можливостей та простору для активних рухів та розкачування, як у кріслі-качалці.

Під час гри конячка видає забавні звуки - ржання і створює шість різних фраз і звукових ефектів. Цим ефектом може і ваш малюк, смикаючи коня за вушка, в які вмонтовані спеціальні датчики. А коли конячка починає петити чи розмовляти, вона починає ворушити губами, як справжня.

Шановні клієнти нічого не радують так дітей, як іграшки. Вони приносять нашим дітям багато радості та блиск в очах, а найважливіше багато сміху.

Ваш Baby Service Миколаїв.