укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98

Шезлонг дитячий Миколаїв.Напрокат шезлонг дитячий у Миколаєві.

Прокат дитячих крісел – качалок (дитячих шезлонгів).

Дитячий шезлонг - це і затишна колиска для сну, і зручне крісло для неспання через те, що він наділений здатністю регулювати положення спинки: від сидячого (напівсидячого) до горизонтального. Цей універсальний пристрій допоможе зробити дозвілля Вашого малюка максимально комфортним, а у мами з'явиться більше сил та часу для себе. Ці шезлонги мають широкий спектр можливостей, що робить його незамінним для дому та подорожей. Шезлонгами можна скористатися від народження і до 6-8 місяців.

У кожному шезлонгу виробники подбали про те, щоб Вашому малюку було цікаво проводити час. У них є музичний супровід, світлові ефекти, підвісні іграшки, наявність вібро - режиму і мамам буде зручно качати - пружний шезлонг, малюк може сам згинаючи і розгинаючи ніжки себе розкачати. Відповідно шезлонг виконує функцію та тренажера для ніжок Вашої дитини.

Візьміть шезлонг на прокат у Baby Service Миколаїв та Ваш малюк буде, радіти та радувати Вас кожен день! Година вільного часу Вам гарантована! Дзвоніть та замовте шезлонг напрокат зараз і звільніть собі час вже сьогодні!

Якщо Вашому малюку недостатньо шезлонгу і він хоче більше простору для очей, рук і для душі, то ми можемо запропонувати Вам килимки та ліжко - манежі.