укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Весела мавпочка
Весела мавпочка
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

300.00 грн

- якщо у нас вперше;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь 1 місяць

240 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

6,00 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Шезлонг Весела мавпочка Fisher-Price оренда в Миколаєві.Качалка Весела мавпочка оренда в Миколаєві.

Оренда дитячого шезлонгу Fisher-Price (Фішер Прайс) у Миколаєві: щоб мама встигла ВСІ!

Нічого не встигаєте? Без паніки! Швидка допомога «по-мамськи»: оренда дитячого шезлонгу Fisher-Price (Фішер Прайс) у Миколаєві вирішить цю проблему! А ще подарує безліч позитивних емоцій як дитині, так і її батькам.

Дитячий шезлонг «Весела мавпочка» - це зручне крісло, люлька, перенесення та розважальний центр в одному. Варто зауважити, що оренда цього шезлонгу буде найзручнішою батькам дітей від 0 до 1 року. Тим більше, якщо вони неймовірні непосиди чи любителі покататися на маминих ручках.

Шезлонга Фішер Прайс «Веселі мавпочки» – це невеликий дитячий центр, який вирішує одразу кілька проблем:

Крісло-гойдалка оснащено ігровою панеллю із системою «Kick & Play». Дуга, ніби сама грає з малюком! Достатньо лише злегка вдарити ніжкою, і лунає приємний дзвін. Це затягує настільки, що дитина часом годинами може грати сама з собою.
Оренда дитячого шезлонгу в Миколаєві – це мамина путівка до активного життя! У кафе, на природу, гості та навіть душ (!), тепер можна ходити абсолютно спокійно. Ваше маленьке щастя завжди буде поряд із Вами!
  Шезлонг Фішер Прайс просто і безшумно регулюється (дуга знімається одним натисканням кнопки), тому нічого не заважатиме дитячому сну, якщо той, звичайно ж, трапиться під час гри. Положення спинки також легко змінюється (їх два: сидяче та лежаче).
Оренда шезлонгу стане справжнім подарунком для батьків, чиї діти засинають тільки на руках, адже в цій моделі продумана система самостійного заколисування. Повірте, це справжня знахідка для мами, яка має ще й інші справи або просто «відвалюються руки»!

І, звичайно, всі ці бонуси можна отримати без серйозних вкладень! Зверніться Вaby Service, і переконайтесь самі, що у нас найвигідніші ціни на прокат дитячих товарів у Миколаєві!