укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Жителі Савни Tiny Love
Жителі Савни Tiny Love
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда крісла - качалка Жителі Саванни у м. Миколаїв

Масажне крісло з м'якою вібрацією розраховане для малюків від народження до 9 кг. З цим кріслом твоя дитина охоче вирушить у захоплюючу подорож: послухає музику, похитається, познайомиться з екзотичними тваринами.

Ах, як чудово зловити ручками усміхненого бегемотика! Ріжуться зубки? Можна почухати ясен і погризти прорізувач. Втомився і хочеться спати? Вкачує вібромасаж налаштує на спокійний сон. Крісло має 2 положення спинки: лежачи та напівсидячи, що враховує особливості дитячого хребта. І унікальну систему рухливих арок для активної гри та всебічного розвитку дитини, а веселі та забавні звірята розвеселять дитину під час гри.

Крісло підходить як для сну так і для гри, а крім того воно дуже зручне для годування, поки ваш малюк не навчився самостійно сидіти. Ремінь безпеки міцно утримає малюка в масажному кріслі з вібрацією. Всі брязкальця легко знімаються. Музичний краб-світлячок можна використовувати як мобільний. Чохол легко стирається у пральній машині.

Ви оціните зручність і практичність цієї милої барвистої моделі, з веселими морськими жителями, які займають вашу дитину і розвивають її візуальне сприйняття предметів. Поки малюк розважається, розвивається та відпочиває, мама спокійно може зайнятися своїми справами, при цьому залишаючи малюка у полі зору. Крісло оснащене ременями безпеки.

Ростіть, з нами допоможемо мамі! Ваш Baby Service Миколаїв.