укррус

Телефони у Миколаєві

  • (095)129-74-01
  • (093)977-27-98
Перші Друзі
Перші Друзі
Як це працює?

Доставка: 150 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Оренда крісла - качалка Перші Друзі у м. Миколаїв

Гойдалка, що заколисує для дітей - "перші друзі" - це чудове барвисте крісло з поглибленим сидінням нагадує колиску. Його знімна дуга прикрашена веселими усміхненими фігурками червоного равлика з жовтою кулькою всередині. який можна покрутити, жовтого курчати з трьома колечками, які можна використовувати як прорізувати, коли зубки малюка почнуться різатися, і зеленого жабеня.

Можна закріпити на дугу та інші підвісні іграшки, а вдаривши по них ручкою, ті почнуть погойдуватися в різні боки. Ці милі персонажі розважать дитину, поки вона не спатиме, допоможуть розвитку координації зору і дрібній моториці рук, а приємна легка вібрація допоможе йому солодко заснуть.

Розгойдувати дитину можна як рукою, так і ввімкнувши колискову режим, натиснувши на передній панелі кнопку. Ігрову дугу можна легко зняти, щоб садити або виймати дитину з крісла. Спеціально для ніжок гойдалки продумані протиковзкі накладки, щоб дитяче крісло утримувалося на місці.

Крісло - гойдалка (шезлонг) - незамінний для матусь. Коли, мамі потрібно зайнятися своїми справами, адже, якщо малюк спить, не потрібно турбуватися, що він впаде, по скільки крісло - гойдалка оснащена трьома ременями, що забезпечують комфорт і безпеку. Крім того, в такому кріслі зручно годувати дитину. Наші малюки дарують нам найщиріші посмішки і в наших силах зробити все, щоб їх світлі лички, освітлювалися посмішками якнайчастіше!